Dansk

| Varenummer: | 11299.1 |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Conta-Clip |
| Del af beskrivelsen.: | PLUG-IN CONNECTOR |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | RoHS Overensstemmelse |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $8.3193 |
| 200+ | $3.22 |
| 500+ | $3.1073 |
| 1000+ | $3.0502 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Wire Strip længde | 7mm |
| Wire Gauge eller Range - mm² | 0.2-4mm² |
| Wire Gauge eller Range - AWG | 10-22 AWG |
| Spænding - UL | 300 V |
| Spænding - IEC | 250 V |
| Type | Plug, Female Sockets |
| Drejningsmoment - Skrue | 0.5 Nm (4.4 Lb-In) |
| Afslutningsstil | Screw - Rising Cage Clamp |
| Serie | PKB |
| Skruestørrelse | M3 |
| Positioner pr. Niveau | 15 |
| Plug Wire Entry | 90° |
| Tonehøjde | 0.197" (5.00mm) |
| Pakke | Bulk |
| Driftstemperatur | -30°C ~ 105°C |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Antal positioner | 15 |
| Antal niveauer | 1 |
| Monteringstype | Free Hanging (In-Line) |
| Materiale Brandbarhed Rating | UL94 V-0 |
| Isolationshøjde | 1.043" (26.50mm) |
| Ingress Protection | - |
| Boligmateriale | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Hovedretning | - |
| Funktioner | Retention Latches (Wire Side) |
| Nuværende - UL | 15 A |
| Nuværende - IEC | 10A |
| Kontakt hale længde | - |
| Kontakt Parring | - |
| Kontaktmateriale | Bronze |
| Farve | Green |




POSITIONER SPRING LOADED
BNC STRAIGHT CRIMP PLUG, LMR-400
CONN BNC JACK STR 75 OHM SOLDER
POSITIONER SPRING LOADED
BNC STRAIGHT CRIMP JACK, LMR-400
CONN ADAPT JACK-JACK BNC 75 OHM
POSITIONER SPRING LOADED
SSD 128GB M.2 MODULE NVME
CONN BNC PLUG STR 75 OHM CRIMP
POSITIONER SPRING LOADED
POSITIONER SPRING LOADED
CONN BNC PLUG R/A 75 OHM SOLDER
POSITIONER SPRING LOADED
SSD 256GB M.2 MODULE NVME
TESSEL MICROSD MODULE
MEM CARD MICROSD 32GB CLASS 10
POSITIONER SPRING LOADED
SSD 512GB M.2 MODULE NVME
CONN ADAPTER MICRO SD TO SD
PLUG-IN CONNECTOR
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler






2024-09-10
2025-02-10
2025-03-31
2025-01-13
11299.1Conta-Clip, Inc. |
Antal*
|
Målpris (USD)
|