Dansk
| Varenummer: | ATV06B5V0JB-HF |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Comchip Technology |
| Del af beskrivelsen.: | TVS DIODE 5VWM 9.2VC DO214AA |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 3000+ | $0.1504 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Spænding - Reverse Standoff (Typ) | 5V |
| Spænding - Klemme (Max) @ Ipp | 9.2V |
| Spænding - Opdeling (Min) | 6.4V |
| Type | Zener |
| Leverandør Device Package | DO-214AA (SMB) |
| Serie | Automotive, AEC-Q101 |
| Power Line Protection | No |
| Power - Peak Pulse | 600W |
| Pakke / tilfælde | DO-214AA, SMB |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Pakke | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstype | Surface Mount |
| Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 65.22A |
| Kapacitans @ Frekvens | - |
| Tovejskanaler | 1 |
| Basisproduktnummer | ATV06B5 |
| Applikationer | Automotive |
| ATV06B5V0JB-HF Detaljer PDF [English] | ATV06B5V0JB-HF PDF - EN.pdf |




TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO214AA
TVS DIODE 6VWM 10.3VC DO214AA
TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO214AA
TVS DIODE 70VWM 113VC DO214AA
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AA
TVS DIODE 64VWM 103VC DO214AA
TVS DIODE 6VWM 10.3VC DO214AA
TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AA
TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO214AA
TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO214AA
TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC DO214AA
TVS DIODE 54VWM 87.1VC DO214AA
TVS DIODE 54VWM 87.1VC DO214AA
TVS DIODE 70VWM 113VC DO214AA
TVS DIODE 5VWM 9.2VC DO214AA
TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC DO214AA
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AA
TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO214AA
TVS DIODE 64VWM 103VC DO214AA
TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AA
2026-05-12
2026-05-08
2026-04-28
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler






2026-05-21
2026-05-20
2026-05-20
2026-05-20
ATV06B5V0JB-HFComchip Technology |
Antal*
|
Målpris (USD)
|