Dansk

| Varenummer: | GL111F23IDT |
|---|---|
| Producent / Mærke: | CTS Corporation |
| Del af beskrivelsen.: | CRYSTAL 11.0592MHZ 18PF SMD |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1000+ | $0.2528 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Type | MHz Crystal |
| Størrelse / Dimension | 0.461' L x 0.197' W (11.70mm x 5.00mm) |
| Serie | ATSSMGL |
| Vurderinger | - |
| Pakke / tilfælde | HC-49/US |
| Pakke | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C |
| Driftstilstand | Fundamental |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Monteringstype | Surface Mount |
| Belastningskapacitet | 18pF |
| Højde - Siddende (Max) | 0.169' (4.30mm) |
| Frekvens Tolerance | ±20ppm |
| Frekvensstabilitet | ±30ppm |
| Frekvens | 11.0592 MHz |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 60 Ohms |




GL1117A-AST3R GTM
GTM SOT-223
CRYSTAL 11.0592MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 11.0592MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 11.0592MHZ 20PF SMD
GTM TO223
GL1117B-25 GL
CRYSTAL 11.0592MHZ 18PF SMD
GL1117B GL
GL1117B-33 GL
CRYSTAL 11.0592MHZ 18PF SMD
GL1117A/SOT-223 GTM
CRYSTAL 11.0592MHZ 20PF SMD
SOT223 GTM
CRYSTAL 11.0592MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 11.0592MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 11.0592MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 11.0592MHZ 20PF SMD
CRYSTAL 11.0592MHZ 20PF SMD
GLEAM SOT23-5
2026-05-12
2026-05-08
2026-04-28
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler
2026-05-21
2026-05-20
2026-05-20
2026-05-20
GL111F23IDTCTS-Frequency Controls |
Antal*
|
Målpris (USD)
|