Dansk
| Varenummer: | 416F44012CDT |
|---|---|
| Producent / Mærke: | CTS Corporation |
| Del af beskrivelsen.: | CRYSTAL 44.0000MHZ 18PF SMD |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Type | MHz Crystal |
| Størrelse / Dimension | 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) |
| Serie | 416 |
| Vurderinger | - |
| Pakke / tilfælde | 4-SMD, No Lead |
| Pakke | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -20°C ~ 70°C |
| Driftstilstand | Fundamental |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Monteringstype | Surface Mount |
| Belastningskapacitet | 18pF |
| Højde - Siddende (Max) | 0.018" (0.45mm) |
| Frekvens Tolerance | ±10ppm |
| Frekvensstabilitet | ±20ppm |
| Frekvens | 44 MHz |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 60 Ohms |




CRYSTAL 44.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 44.0000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 44.0000MHZ SERIES SMD
CRYSTAL 44.0000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 44.0000MHZ 6PF SMD
CRYSTAL 44.0000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 44.0000MHZ 6PF SMD
CRYSTAL 44.0000MHZ SERIES SMD
CRYSTAL 44.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 44.0000MHZ 18PF SMD
CRYSTAL 44.0000MHZ SERIES SMD
CRYSTAL 44.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 44.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 44.0000MHZ 6PF SMD
CRYSTAL 44.0000MHZ 10PF SMD
CRYSTAL 44.0000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 44.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 44.0000MHZ 8PF SMD
CRYSTAL 44.0000MHZ 6PF SMD
CRYSTAL 44.0000MHZ SERIES SMD
2026-05-12
2026-05-08
2026-04-28
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler
2026-05-21
2026-05-20
2026-05-20
2026-05-20
416F44012CDTCTS-Frequency Controls |
Antal*
|
Målpris (USD)
|