Dansk
| Varenummer: | TR2/C518S-3-R |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Coiltronics (Eaton) |
| Del af beskrivelsen.: | FUSE GLASS 3A 250VAC 2AG |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | RoHS Overensstemmelse |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $0.4533 |
| 200+ | $0.1763 |
| 500+ | $0.1704 |
| 1500+ | $0.1659 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Spændingsværdi - AC | 250 V |
| Størrelse / Dimension | 0.217' Dia x 0.598' L (5.50mm x 15.20mm) |
| Serie | C518 |
| Responstid | Fast Blow |
| Pakke / tilfælde | 2AG, 5mm x 15mm (Axial) |
| Pakke | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | - |
| Monteringstype | Through Hole |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Smeltning I²t | 6.1 |
| Sikringstype | Cartridge, Glass |
| DC Kold modstand | 0.038 Ohms |
| Aktuel rating (ampere) | 3 A |
| Farve | - |
| Brydekapacitet @ Nominel spænding | 100A |
| Godkendelsesbureau | CSA, UL |
| TR2/C518S-3-R Detaljer PDF [English] | TR2/C518S-3-R PDF - EN.pdf |




FUSE GLASS 2.5A 250VAC 2AG
FUSE BRD MNT 5A 125VAC/VDC AXIAL
S501 10A BUSS FA TR2 1500 REEL -
FUSE CERAMIC 6.3A 250VAC 5X20MM
FUSE GLASS 6.3A 125VAC 5X20MM
FUSE GLASS 2A 250VAC 2AG
FUSE GLASS 250MA 250VAC 2AG
FUSE GLASS 100MA 250VAC 2AG
FUSE GLASS 750MA 250VAC 2AG
FUSE GLASS 3.5A 250VAC 2AG
FUSE GLASS 750MA 250VAC 2AG
FUSE GLASS 4A 250VAC 2AG
FUSE GLASS 125MA 250VAC 2AG
FUSE GLASS 375MA 250VAC 2AG
FUSE GLASS 375MA 250VAC 2AG
C518 4A BUSS 1500T/R F
FUSE GLASS 500MA 250VAC 2AG
FUSE GLASS 4A 250VAC 2AG
FUSE GLASS 5A 250VAC 2AG
FUSE GLASS 500MA 250VAC 2AG
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler





2024-09-10
2025-02-10
2025-03-31
2025-01-13
TR2/C518S-3-REaton - Electronics Division |
Antal*
|
Målpris (USD)
|