Dansk
| Varenummer: | TR2/C515S-500-R |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Coiltronics (Eaton) |
| Del af beskrivelsen.: | FUSE GLASS 500MA 250VAC 2AG |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | RoHS Overensstemmelse |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $0.3441 |
| 200+ | $0.1332 |
| 500+ | $0.1285 |
| 1500+ | $0.1262 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Spændingsværdi - AC | 250 V |
| Størrelse / Dimension | 0.217' Dia x 0.598' L (5.50mm x 15.20mm) |
| Serie | C515 |
| Responstid | Slow Blow |
| Pakke / tilfælde | 2AG, 5mm x 15mm (Axial) |
| Pakke | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | - |
| Monteringstype | Through Hole |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Smeltning I²t | 2.28 |
| Sikringstype | Cartridge, Glass |
| DC Kold modstand | 0.54 Ohms |
| Aktuel rating (ampere) | 500 mA |
| Farve | - |
| Brydekapacitet @ Nominel spænding | 35A |
| Godkendelsesbureau | CSA, UL |
| TR2/C515S-500-R Detaljer PDF [English] | TR2/C515S-500-R PDF - EN.pdf |




FUSE GLASS 250MA 250VAC 2AG
FUSE GLASS 3A 250VAC 2AG
FUSE GLASS 2A 250VAC 2AG
FUSE GLASS 3.5A 125VAC 2AG
FUSE GLASS 800MA 250VAC 2AG
FUSE GLASS 3A 350VAC 2AG
FUSE GLASS 350MA 250VAC 2AG
FUSE GLASS 100MA 250VAC 2AG
FUSE GLASS 7A 125VAC 2AG
FUSE GLASS 5A 125VAC 2AG
FUSE GLASS 3A 350VAC 2AG
FUSE GLASS 750MA 250VAC 2AG
FUSE GLASS 2.25A 250VAC 2AG
FUSE GLASS 600MA 250VAC 2AG
FUSE GLASS 375MA 250VAC 2AG
FUSE GLASS 2A 250VAC 2AG
FUSE GLASS 2.5A 250VAC 2AG
FUSE GLASS 4A 125VAC 2AG
FUSE GLASS 125MA 250VAC 2AG
FUSE GLASS 6A 125VAC 2AG
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler






2025-02-10
2024-06-14
2024-12-17
2024-05-22
TR2/C515S-500-REaton - Electronics Division |
Antal*
|
Målpris (USD)
|