Dansk
| Varenummer: | SC85AAA |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Bourns, Inc. |
| Del af beskrivelsen.: | TCO 28VDC 25A 85C (185F) SMD |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $1.4923 |
| 10+ | $1.2451 |
| 30+ | $1.11 |
| 100+ | $0.9561 |
| 500+ | $0.798 |
| 1000+ | $0.7664 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Spændingsvurdering - DC | 28 |
| Type | Breaker |
| Serie | SC |
| Reset temperatur | 40°C (104°F) |
| Nominel funktionstemperatur | 85°C (185°F) |
| Pakke / tilfælde | Nonstandard SMD |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Pakke | Tape & Reel (TR) |
| Maksimal temperaturbegrænsning | - |
| Indholdstemperatur | 25°C (77°F) |
| Aktuel rating (ampere) | 25 A |
| Basisproduktnummer | SC85A |
| Godkendelsesbureau | cUL, TUV, UL |




SC8620 SPREADT
SC8562 SL
SILAN QFP48
TCO 28VDC 25A 85C (185F) SMD
SOFTWARE & OPTICAL CABLE
SSR RELAY SPST-NO 25A 24-520V
MOT PDIP
MOT DIP
IC MCU
MOT DIP
SC SOP
SC8548HEPXAVHB FREESCA
SILAN TQFP176
SC8560 Original
SC855TZQ50D4 FREESCALE
IC MCU
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler






2025-02-13
2025-07-16
2024-10-08
2025-03-28
SC85AAABourns Inc. |
Antal*
|
Målpris (USD)
|