Dansk
| Varenummer: | 100310 |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Avery Dennison |
| Del af beskrivelsen.: | RFID TRANSPONDERS + TAGS |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $0.1361 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Skrivbar hukommelse | 128b (EPC) |
| Teknologi | Passive |
| Stil | Inlay |
| standarder | ISO 18000-6, EPC |
| Størrelse / Dimension | 0.870" L x 0.490" W (22.00mm x 12.50mm) |
| Serie | - |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Del Status | Active |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C |
| Hukommelsestype | Read/Write |
| Frekvens | 860MHz ~ 960MHz |
| 100310 Detaljer PDF [English] | 100310 PDF - EN.pdf |




HM1 CABLE CON. W/PILLOW
CONN SAS RCPT 29POS PRESSFIT PCB
CONN SAS RCPT 29POS PRESSFIT PCB
PCB TERMINAL
CONN HOOD TOP ENTRY SZHQ PG21
CONN SAS RCPT 29POS PRESSFIT PCB
CONN SAS RCPT 29POS PRESSFIT PCB
PCB TERMINAL
CONN RCPT 48P IDC 28-30AWG GOLD
CONN RCPT 48P IDC 28-30AWG GOLD
HM1 CABLE CON. W/PILLOW
IC CLOCK DRIVER 28PLCC
HARD HAT SAFETY LIGHT,
FAN AXIAL 100X30MM 12VDC WIRE
HM1 CABLE CON. W/PILLOW
STAT SHLD BAG 1000 SERIES 1=1EA
CONN HOOD SIDE ENTRY SZHQ PG21
IC CLOCK DRIVER 28PLCC
CONN HOOD SIDE ENTRY SZHQ PG16
MINI-B PLUG POL-A TO MINI-B PLUG
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler







2024-05-22
2025-06-06
2025-03-06
2025-02-27
100310Avery Dennison RFID |
Antal*
|
Målpris (USD)
|