Dansk
| Varenummer: | ME40A1202C01 |
|---|---|
| Producent / Mærke: | SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands |
| Del af beskrivelsen.: | AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 41W |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | RoHS Overensstemmelse |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Vægt | 0.551 lb (249.93 g) |
| Spænding - Output | 12V |
| Spænding - Indgang | 90 ~ 264 VAC |
| Størrelse / Dimension | 3.78' L x 2.17' W x 1.32' H (96.0mm x 55.0mm x 33.6mm) |
| Serie | ME40 (40W) |
| Region udnyttet | North America |
| Power (Watts) | 41 W |
| Polarisering | Positive Center |
| Pakke | Box |
| Output Connector | Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm |
| Driftstemperatur | -20°C ~ 50°C |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Ingen belastning af strømforbrug | 100mW (Max) |
| Input Type | Cord (Sold Separately) |
| Input Connector | NEMA 1-15P |
| Form | Wall Mount (Class II) |
| Effektivitet | Level VI |
| Nuværende - Output (Max) | 3.4A |
| Ledningslængde | 4.7' (1.45m) |
| Basisproduktnummer | ME40A1202 |
| Godkendelsesbureau | CB, CE, DEMKO, UL |
| Applikationer | Medical |




AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 41W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 41W
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 41W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 41W
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 41W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V
AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 36W
AC/DC DESKTOP ADAPTER
MICRONE 2020+RoHS
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 41W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 41W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 41W
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 25W
SOT-23-5
SOT23-5 1703+PBF
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 41W
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler
2025-08-04
2024-12-04
2025-02-17
2024-12-30
ME40A1202C01SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands |
Antal*
|
Målpris (USD)
|