Dansk
| Varenummer: | MAX1641EEE+T |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Del af beskrivelsen.: | IC BATT CHG 16QSOP |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 2500+ | $4.6444 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Spænding - Forsyning (Max) | 26V |
| Leverandør Device Package | 16-QSOP |
| Serie | - |
| Programmerbare funktioner | - |
| Pakke / tilfælde | 16-SSOP (0.154', 3.90mm Width) |
| Pakke | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antal celler | - |
| Monteringstype | Surface Mount |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| grænseflade | - |
| Fejlbeskyttelse | - |
| Nuværende - Opladning | Constant - Programmable |
| Ladestrøm - Maks | - |
| Batteripakke Spænding | - |
| Batterikemi | - |
| Basisproduktnummer | MAX1641 |
| MAX1641EEE+T Detaljer PDF [English] | MAX1641EEE+T PDF - EN.pdf |




IC BATT CONTROLLER 16QSOP
MAX1640EEE MAXIM
IC BATT CHG 16QSOP
IC BATT CHG
25A INTEGRATED, STEP-DOWN SWITCH
IC BATT CHG 16QSOP
MAXIM SSOP
MAXIM SOP
IC DC/DC CONV STEP-UP 8-UMAX
MAXIM SSOP-16
EVAL KIT MAX1640, MAX1641
IC STEP-UP DC-DC CONV 8-UMAX
IC CONV DC/DC STEP-UP 8-UMAX
25A INTEGRATED, STEP-DOWN SWITCH
IC CONTROLLER
MAXIM MSOP8
HIGH-EFFICIENCY, STEP-UP DC-DC C
IC BATT CHG 16QSOP
IC CONTROLLER
2026-05-12
2026-05-08
2026-04-28
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler







2026-05-21
2026-05-20
2026-05-20
2026-05-20
MAX1641EEE+TAnalog Devices Inc./Maxim Integrated |
Antal*
|
Målpris (USD)
|