Dansk
| Varenummer: | DS1707EUA+ |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Del af beskrivelsen.: | IC MICROMONITOR 5V 5% 8-USOP |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $9.6986 |
| 200+ | $3.7532 |
| 500+ | $3.6212 |
| 1000+ | $3.5566 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Spændingstærskel | 4.65V |
| Type | Simple Reset/Power-On Reset |
| Leverandør Device Package | 8-uMAX/uSOP |
| Serie | MicroMonitor™ |
| Nulstil timeout | 130ms Minimum |
| Nulstil | Active High/Active Low |
| Pakke / tilfælde | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Pakke | Tube |
| Produktion | Push-Pull, Push-Pull |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antal overvågede volumer | 1 |
| Monteringstype | Surface Mount |
| Basisproduktnummer | DS1707 |
| DS1707EUA+ Detaljer PDF [English] | DS1707EUA+ PDF - EN.pdf |




IC MICROMONITOR 5V 10% 8-DIP
DS1708 DALLAS
DS1707ESA/TR MAX
DALLAS SOP-8
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8UMAX
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC
MAXIM SOP
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8UMAX
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC
IC SUPERVISOR DS1707 5V MICROMON
IC SUPERVISOR DS1708 5V MICROMON
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC
DS1707EUA+T MAXIM
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8DIP
DS1708CSA DAL
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC
MAXIM SOP
2026-05-12
2026-05-08
2026-04-28
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler





2026-05-21
2026-05-20
2026-05-20
2026-05-20
DS1707EUA+Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
Antal*
|
Målpris (USD)
|