Dansk

| Varenummer: | M2452 SL002 |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Alpha Wire |
| Del af beskrivelsen.: | CABLE 37COND 24AWG SHLD 500' |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Wire Gauge | 24 AWG |
| Spænding | 300 V |
| Anvendelse | - |
| Shield Type | Foil, Braid |
| Shield Materiale | Aluminum; Copper, Tinned |
| Skjolddækning | 100%, 65% |
| Serie | - |
| Vurderinger | UL Style 2464 |
| Pakke | Spool |
| Driftstemperatur | -20°C ~ 80°C |
| Antal ledere | 37 |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Længde | 500.0 (152.4m) |
| Jakkefarve | Slate |
| Jakke (Isolering) Tykkelse | 0.0320" (0.813mm) |
| Jakke (Isolering) Materiale | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Jakke (Isolering) Diameter | 0.398" (10.11mm) |
| Funktioner | Drain Wire, Rip Cord |
| Dirigent Strand | 7/32 |
| Dirigent Materiale | Copper, Tinned |
| Ledningsisolering | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Kabel Type | Multi-Conductor |
| Basisproduktnummer | M2452 |




M24512WG/24512 ST
ST SOP8
CABLE 3CON 24AWG SLATE SHLD 500'
ST SOP8-5.2MM
M24512RMN6TP STMICROEL
CABLE 3COND 24AWG SHLD 1000'
CABLE 37COND 24AWG SHLD 1000'
ST DIP8
CABLE 37COND 24AWG SHLD 100'
M24512W6 ST
CABLE 50COND 24AWG SHLD 100'
CABLE 50COND 24AWG SHLD 500'
CABLE 4COND 24AWG SHLD 1000'
STM SOP-8L
ST SOP8
CABLE 3CON 24AWG SLATE SHLD 100'
CABLE 4CON 24AWG SLATE SHLD 500'
CABLE 4CON 24AWG SLATE SHLD 100'
CABLE 50COND 24AWG SHLD 1000'
2026-05-12
2026-05-08
2026-04-28
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler
2026-05-21
2026-05-20
2026-05-20
2026-05-20
M2452 SL002Alpha Wire |
Antal*
|
Målpris (USD)
|