Dansk

| Varenummer: | 2213262-3 |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Del af beskrivelsen.: | SKT HOUSING ASSY, PANEL, 6P, C C |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $2.7671 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Wire Gauge | - |
| Spændingsbedømmelse | 400V |
| Afslutning | Crimp |
| Stil | Cable/Wire to Cable/Wire |
| Standardpakke | 500 |
| Serie | Nector M |
| Tonehøjde | - |
| Del Status | Active |
| Emballage | Bulk |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C |
| Antal positioner | 6 |
| Monteringstype | Panel Mount |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Parring cykler | - |
| Fabrikantens standard ledetid | 15 Weeks |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Boligmateriale | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Husets farve | Black |
| Funktioner | Keyed |
| Fastgørelsestype | - |
| Detaljeret beskrivelse | SSL Connector 6 Position Plug Housing for Socket Contact Cable/Wire to Cable/Wire Crimp |
| Nuværende vurdering | 20A |
| Kontaktmateriale | - |
| Kontakt Afslut | - |
| Tilslutningstype | Plug Housing for Socket Contact |




SKT HOUSING ASSY, PANEL, 6P, A C
SKT HOUSING ASSY, PANEL, 6P, B C
LUMAWISE LED HOLDER Z50 LOW PRO
SKT HOUSING ASSY, PANEL, 7P, B C
SKT HOUSING ASSY, PANEL, 6P, D C
SKT HOUSING ASSY, PANEL, 6P, B C
SKT HOUSING ASSY, PANEL, 7P, B C
SKT HOUSING ASSY, PANEL, 7P, A C
SKT HOUSING ASSY, PANEL, 7P, C C
SKT HOUSING ASSY, PANEL, 6P, C C
Z50 LED HOLDER , STANDARD PROFIL
SKT HOUSING ASSY, PANEL, 7P, C C
Z50 LED HOLDER, LOW PROFILE 2121
LUMAWISE LED HOLDER Z50 LOW PRO
SKT HOUSING ASSY, PANEL, 6P, D C
HOUSING, PIN, FREE HANG, NECTOR
SKT HOUSING ASSY, PANEL, 7P, A C
SKT HOUSING ASSY, PANEL, 6P, E C
SKT HOUSING ASSY, PANEL, 6P, A C
SKT HOUSING ASSY, PANEL, 6P, E C
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler




2025-01-21
2025-03-30
2023-12-20
2025-01-23
2213262-3Agastat Relays / TE Connectivity |
Antal*
|
Målpris (USD)
|