Dansk

| Varenummer: | 0936014694 |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Affinity Medical Technologies - Molex |
| Del af beskrivelsen.: | S-CX/3A BUS CONN.4P MALE+HOOD ST |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $32.0381 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse | 50V |
| Afslutningsstil | Crimp |
| Størrelse | 3A |
| Serie | GWconnect |
| Pakke | Bulk |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 125°C |
| Antal positioner | 4 |
| Materiale Brandbarhed Rating | UL94 V-0 |
| Boligmateriale | Polycarbonate (PC) |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Køn | Male |
| Aktuel rating (ampere) | 10A |
| Kontakt type | - |
| Kontaktmateriale | - |
| Kontakt Afslut | - |
| Tilslutningstype | Insert without Contacts |
| Farve | Black |
| Basisproduktnummer | 093601 |




HOOD TOP ENTRY WITH LEVER + CABL
HOOD SIDE ENTRY WITH LEVER + CAB
S-CX/3A COAX 75OHM FEM+HOOD HE-H
HOOD SIDE ENTRY WITH LEVER + CAB
S-CX/3A BUS CONN. 4P FEM+ HOOD H
0936014692
S-CX/3A BUS CONN.4P MALE+HOOD EM
S-CX/3A BUS CONN. 4P FEM+ HOOD E
0936014696
S-CX/3A 75 OHM CONN. MALE+HOOD H
S-CX/3A BUS CONN. 4P MALE+ HOOD
S-CX/3A 75 OHM CONN. FEM+ HOOD H
S-CX/3A 75 OHM CONN. MALE+HOOD S
HOOD TOP ENTRY + CABLE GLAND, DI
S-CX/3A 75OHM CONN.FEM+ HOOD STD
0936014704
HOOD TOP ENTRY + CABLE GLAND, DI
S-CX/3A BUS CONN. 4P FEM+ HOOD S
CONN HOOD TOP ENTRY PG16 IP66/67
S-CX/3A 75 OHM CONN.FEM+ HOOD EM
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler






2024-05-22
2025-06-06
2025-03-06
2025-02-27
0936014694Molex |
Antal*
|
Målpris (USD)
|