Dansk
| Varenummer: | ATS-07E-193-C3-R0 |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Advanced Thermal Solutions, Inc. |
| Del af beskrivelsen.: | HEATSINK 40X40X6MM XCUT T412 |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 100+ | $4.2592 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Bredde | 1.575" (40.00mm) |
| Type | Top Mount |
| Termisk modstand @ Naturligt | - |
| Termisk modstand @ tvungen luftstrøm | 21.29°C/W @ 100 LFM |
| Form | Square, Fins |
| Serie | pushPIN™ |
| Effektdissipation @ Temperaturstigning | - |
| Pakke afkølet | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Pakke | Bulk |
| Materiale finish | Blue Anodized |
| Materiale | Aluminum |
| Længde | 1.575" (40.00mm) |
| Finhøjde | 0.236" (6.00mm) |
| Diameter | - |
| Basisproduktnummer | ATS-07E |
| Vedhæftningsmetode | Push Pin |




HEATSINK 45X45X6MM XCUT
HEATSINK 40X40X10MM XCUT T766
HEATSINK 40X40X10MM XCUT
HEATSINK 45X45X25MM R-TAB T412
HEATSINK 45X45X35MM R-TAB T766
HEATSINK 45X45X10MM XCUT
HEATSINK 45X45X35MM R-TAB T412
HEATSINK 40X40X6MM XCUT
HEATSINK 40X40X12MM XCUT T766
HEATSINK 45X45X30MM R-TAB T766
HEATSINK 45X45X25MM R-TAB T766
HEATSINK 45X45X30MM R-TAB
HEATSINK 40X40X10MM XCUT T412
HEATSINK 45X45X6MM XCUT T766
HEATSINK 45X45X35MM R-TAB
HEATSINK 45X45X30MM R-TAB T412
HEATSINK 40X40X12MM XCUT T412
HEATSINK 40X40X6MM XCUT T766
HEATSINK 45X45X6MM XCUT T412
HEATSINK 40X40X12MM XCUT
2026-05-12
2026-05-08
2026-04-28
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler
2026-05-21
2026-05-20
2026-05-20
2026-05-20
ATS-07E-193-C3-R0Advanced Thermal Solutions Inc. |
Antal*
|
Målpris (USD)
|