Dansk
| Varenummer: | ESTW010A0B41-HZ |
|---|---|
| Producent / Mærke: | ABB Power Conversion |
| Del af beskrivelsen.: | DC DC CONVERTER 12V 120W |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | RoHS Overensstemmelse |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $95.0265 |
| 216+ | $37.9174 |
| 504+ | $36.6506 |
| 1008+ | $36.0232 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Spænding - Output 3 | - |
| Spænding - Output 2 | - |
| Spænding - Output 1 | 12V |
| Spænding - Isolering | 2.25 kV |
| Spænding - Indgang (Min) | 36V |
| Spænding - Indgang (Max) | 75V |
| Type | Isolated Module |
| Størrelse / Dimension | 2.30' L x 0.90' W x 0.50' H (58.4mm x 22.9mm x 12.7mm) |
| Serie | Barracuda™ ESTW010A0B (120W) |
| Power (Watts) | 120 W |
| Pakke / tilfælde | 8-DIP Module, 1/8 Brick |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Pakke | Bulk |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C |
| Antal udgange | 1 |
| Monteringstype | Through Hole |
| Funktioner | Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO |
| Effektivitet | 92.5% |
| Nuværende - Output (Max) | 10A |
| Kontrolfunktioner | Enable, Active Low |
| Basisproduktnummer | ESTW010 |
| Applikationer | ITE (Commercial) |




DC DC CONVERTER 5V 50W
DC DC CONVERTER 5V 75W
DC DC CONVERTER 5V 75W
DC DC CONVERTER 5V 75W
DC DC CONVERTER 5V 75W
DC DC CONVERTER 5V 50W
DC DC CONVERTER
DC DC CONVERTER 3.3V 50W
DC DC CONVERTER 15V 63W
DC DC CONVERTER 12V 120W
DC DC CONVERTER 12V 72W
DC DC CONVERTER 3.3V 50W
DC DC CONVERTER 5V 50W
DC DC CONVERTER 12V
DC DC CONVERTER 12V 120W
DC DC CONVERTER 15V 63W
DC DC CONVERTER 12V 120W
DC DC CONVERTER 12V 72W
DC DC CONVERTER 5V 50W
DC DC CONVERTER 12V 72W
2026-05-12
2026-05-08
2026-04-28
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler
2026-05-21
2026-05-20
2026-05-20
2026-05-20
ESTW010A0B41-HZABB Power Electronics Inc. |
Antal*
|
Målpris (USD)
|