Dansk
| Varenummer: | 604142 |
|---|---|
| Producent / Mærke: | SensComp |
| Del af beskrivelsen.: | ULTRASONIC TRANSDUCER INST GRADE |
| Dataark: | None |
| RoHs Status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 10+ | $22.9973 |
| 100+ | $18.1062 |
| 500+ | $15.8959 |
| 1000+ | $13.8736 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Spændingsvurdering | 200V |
| Serie | 600 |
| Pakke | Tray |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C |
| Frekvens | 50kHz |
| Strålevinkel | 15° |




110 FAST RECP 18-22 010BR
.110 FAST RECPT 18-22 010 PTB
WR-NTYPE N TYPE STRAIGHT SOLDER
.110 FAST RECPT 18-22 010 PTB
LIMIT SWITCH 10A/240V AC D-U1 ST
CONN QC RCPT 14-18AWG 0.250
CONN TERM BLK END STOP YELLOW
WR-NTYPE N TYPE PCB THT JACK_STR
MITSUBISH New
MITSUBISH New
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.110
WR-NTYPE N TYPE PCB THT JACK_RIG
USE 6041806048 D-E2 STW USE 6041
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.250
WR-NTYPE N TYPE PCB THT JACK_RIG
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.250
WR-NTYPE N TYPE PCB THT JACK_STR
WR-NTYPE N TYPE STRAIGHT ROUND P
IONIZER BENCH FOAM MEDIA FILTER
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.110
2026-05-12
2026-05-08
2026-04-28
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler







2026-05-21
2026-05-20
2026-05-20
2026-05-20
604142SensComp, Inc. |
Antal*
|
Målpris (USD)
|