Dansk
| Varenummer: | V24A28H400BF |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Vicor |
| Del af beskrivelsen.: | DC DC CONVERTER 28V 400W |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Spænding - Output 3 | - |
| Spænding - Output 2 | - |
| Spænding - Output 1 | 28V |
| Spænding - Isolering | 3 kV |
| Spænding - Indgang (Min) | 18V |
| Spænding - Indgang (Max) | 36V |
| Type | Isolated Module |
| Størrelse / Dimension | 4.60' L x 2.20' W x 0.54' H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm) |
| Serie | Maxi (400W) |
| Power (Watts) | 400 W |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Pakke / tilfælde | Full Brick |
| Pakke | Bulk |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 100°C |
| Antal udgange | 1 |
| Monteringstype | Through Hole |
| Funktioner | OVP, UVLO |
| Effektivitet | 87.8% |
| Nuværende - Output (Max) | 14.28A |
| Basisproduktnummer | V24A28 |
| Applikationer | ITE (Commercial) |




DC DC CONVERTER 28V 400W
DC DC CONVERTER 28V 400W
DC DC CONVERTER 28V 400W
DC DC CONVERTER 28V 400W
IGBT Modules
DC DC CONVERTER 28V 400W
VICOR New
DC DC CONVERTER 28V 400W
DC DC CONVERTER 28V 400W
IGBT Modules
DC DC CONVERTER 28V 300W
IGBT Modules
DC DC CONVERTER 28V 400W
DC DC CONVERTER 28V 400W
IGBT Modules
DC DC CONVERTER 28V 400W
DC DC CONVERTER 28V 400W
DC DC CONVERTER 28V 300W
DC DC CONVERTER 28V 400W
DC DC CONVERTER 28V 400W
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler
2025-01-15
2025-05-08
2024-04-10
2025-07-16
V24A28H400BFVicor Corporation |
Antal*
|
Målpris (USD)
|