Dansk

| Varenummer: | TTR125-3EE2 |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Telonic Berkeley Inc. |
| Del af beskrivelsen.: | TUNABLE BAND REJECT (NOTCH) FILT |
| Dataark: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $1,400.00 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Størrelse / Dimension | 6.720" L x 5.440" W (170.69mm x 138.18mm) |
| ripple | - |
| Pakke / tilfælde | - |
| Monteringstype | Chassis Mount |
| Indsætnings tab | 1dB |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Højde (Max) | 2.820" (71.63mm) |
| Frekvens | 125MHz Center |
| Filter type | Band Pass |
| båndbredde | - |




TUNABLE BAND REJECT (NOTCH) FILT
TTR SERIES 7 BEAM SENSOR ARRAY 5
TONTEK SOP18
TTR SERIES 7 BEAM SENSOR ARRAY 4
TTR SERIES 3 BEAM SENSOR ARRAY 9
RIBBON TT RESIN WHT 2.5" X 262'
TONTEK SOP16
TTR SERIES 7 BEAM SENSOR ARRAY 5
TUNABLE BAND REJECT (NOTCH) FILT
TONTEK SOP-20
TUNABLE BR FILTER 650-1350 MHZ
TTR SERIES 3 BEAM SENSOR ARRAY 9
RIBBON TT RESIN BLK 2.5" X 280'
TTR SOP8
TTR SERIES 7 BEAM SENSOR ARRAY 4
TTR SERIES 7 BEAM SENSOR ARRAY 4
TUNABLE BAND REJECT (NOTCH) FILT
TTR SOP16
TUNABLE BAND REJECT (NOTCH) FILT
TUNABLE BAND REJECT (NOTCH) FILT
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler






2025-01-15
2025-05-08
2024-04-10
2025-07-16
TTR125-3EE2Telonic Berkeley Inc |
Antal*
|
Målpris (USD)
|