Dansk

| Varenummer: | RCM06DCAD |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Sullins Connector Solutions |
| Del af beskrivelsen.: | CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156 |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 10+ | $4.1113 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Afslutning | Solder |
| Serie | - |
| Læse højt | Dual |
| Tonehøjde | 0.156' (3.96mm) |
| Pakke | Tray |
| Driftstemperatur | -65°C ~ 125°C |
| Antal rækker | 2 |
| Antal positioner / Bay / Row | 6 |
| Antal positioner | 12 |
| Monteringstype | Through Hole, Right Angle |
| Materiale - Isolering | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Køn | Female |
| Flange Feature | Flush Mount, Top Opening, Unthreaded, 0.125' (3.18mm) Dia |
| Funktioner | - |
| Kontakt type | Hairpin Bellows |
| Kontaktmateriale | Phosphor Bronze |
| Kontakt Afslut tykkelse | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontakt Afslut | Gold |
| Farve | Green |
| Kort type | Non Specified - Dual Edge |
| Kort tykkelse | 0.062' (1.57mm) |
| Basisproduktnummer | RCM06 |




CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 6POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 6POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 6POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
FOOT RECTANGULAR 2"L X 1"W BLACK
CONN EDGE DUAL FMALE 6POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 6POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 6POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 6POS 0.156
FOOT RECTANGULAR 3"L X 1.5"W BLK
CONN EDGE DUAL FMALE 6POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler




2025-01-15
2025-05-08
2024-04-10
2025-07-16
RCM06DCADSullins Connector Solutions |
Antal*
|
Målpris (USD)
|