Dansk
| Varenummer: | SIT8208AI-81-33E-35.840000 |
|---|---|
| Producent / Mærke: | SiTime |
| Del af beskrivelsen.: | MEMS OSC XO 35.8400MHZ LVCMOS LV |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $2.26 |
| 10+ | $2.2112 |
| 50+ | $2.1055 |
| 100+ | $1.8423 |
| 500+ | $1.7897 |
| 1000+ | $1.5265 |
| 2500+ | $1.4212 |
| 5000+ | $1.3686 |
| 10000+ | $1.316 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Spænding - Supply | 3.3V |
| Type | XO (Standard) |
| Spredt spektrum båndbredde | - |
| Størrelse / Dimension | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Serie | SiT8208 |
| Vurderinger | - |
| Pakke / tilfælde | 4-SMD, No Lead |
| Pakke | Strip |
| Produktion | LVCMOS, LVTTL |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype | Surface Mount |
| Højde - Siddende (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Fungere | Enable/Disable |
| Frekvensstabilitet | ±20ppm |
| Frekvens | 35.84 MHz |
| Strøm - Forsyning (Max) | 33mA |
| Base Resonator | MEMS |
| Absolut trækkevidde (APR) | - |




-40 TO 85C, 7050, 20PPM, 3.3V, 3
-40 TO 85C, 7050, 20PPM, 3.3V, 3
MEMS OSC XO 37.5000MHZ LVCMOS LV
-40 TO 85C, 7050, 20PPM, 3.3V, 3
-40 TO 85C, 7050, 20PPM, 3.3V, 3
-40 TO 85C, 7050, 20PPM, 3.3V, 3
-40 TO 85C, 7050, 20PPM, 3.3V, 3
-40 TO 85C, 7050, 20PPM, 3.3V, 3
-40 TO 85C, 7050, 20PPM, 3.3V, 3
-40 TO 85C, 7050, 20PPM, 3.3V, 3
MEMS OSC XO 38.0000MHZ LVCMOS LV
-40 TO 85C, 7050, 20PPM, 3.3V, 3
-40 TO 85C, 7050, 20PPM, 3.3V, 3
-40 TO 85C, 7050, 20PPM, 3.3V, 3
-40 TO 85C, 7050, 20PPM, 3.3V, 3
-40 TO 85C, 7050, 20PPM, 3.3V, 3
-40 TO 85C, 7050, 20PPM, 3.3V, 3
MEMS OSC XO 33.33333MHZ LVCMOS
-40 TO 85C, 7050, 20PPM, 3.3V, 3
MEMS OSC XO 33.6000MHZ LVCMOS LV
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler
2024-12-17
2025-01-24
2024-06-06
2025-08-13
SIT8208AI-81-33E-35.840000SiTime |
Antal*
|
Målpris (USD)
|