Dansk

| Varenummer: | SIT8208AC-23-18E-33.000000T |
|---|---|
| Producent / Mærke: | SiTime |
| Del af beskrivelsen.: | -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 1.8V, 3 |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $0.955 |
| 200+ | $0.3699 |
| 500+ | $0.3569 |
| 1000+ | $0.3511 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Spænding - Supply | 1.8V |
| Type | XO (Standard) |
| Standardpakke | 3,000 |
| Størrelse / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Serie | SiT8208 |
| Vurderinger | - |
| Del Status | Active |
| Emballage | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde | 4-SMD, No Lead |
| Produktion | LVCMOS, LVTTL |
| Driftstemperatur | -20°C ~ 70°C |
| Monteringstype | Surface Mount |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid | 5 Weeks |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Højde - Siddende (Max) | 0.032" (0.80mm) |
| Fungere | Enable/Disable |
| Frekvensstabilitet | ±50ppm |
| Frekvens | 33MHz |
| Detaljeret beskrivelse | 33MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead |
| Strøm - Forsyning (Max) | 31mA |
| Strøm - Forsyning (Deaktiver) (Max) | 30mA |
| Base Resonator | MEMS |
| Absolut trækkevidde (APR) | - |




-20 TO 70C, 3225, 50PPM, 1.8V, 3
-20 TO 70C, 3225, 50PPM, 1.8V, 3
-20 TO 70C, 3225, 50PPM, 1.8V, 3
-20 TO 70C, 3225, 50PPM, 1.8V, 3
MEMS OSC XO 31.2500MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 33.0000MHZ LVCMOS LV
MEMS OSC XO 32.7680MHZ LVCMOS LV
-20 TO 70C, 3225, 50PPM, 1.8V, 3
-20 TO 70C, 3225, 50PPM, 1.8V, 3
OSC MEMS 30.0000MHZ LVCMOS SMD
-20 TO 70C, 3225, 50PPM, 1.8V, 3
-20 TO 70C, 3225, 50PPM, 1.8V, 3
-20 TO 70C, 3225, 50PPM, 1.8V, 3
-20 TO 70C, 3225, 50PPM, 1.8V, 3
-20 TO 70C, 3225, 50PPM, 1.8V, 3
-20 TO 70C, 3225, 50PPM, 1.8V, 3
-20 TO 70C, 3225, 50PPM, 1.8V, 3
MEMS OSC XO 33.3300MHZ LVCMOS LV
-20 TO 70C, 3225, 50PPM, 1.8V, 3
MEMS OSC XO 33.3000MHZ LVCMOS LV
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler
2024-04-11
2025-05-30
2025-08-11
2025-02-11
SIT8208AC-23-18E-33.000000TSiTime |
Antal*
|
Målpris (USD)
|