Dansk
| Varenummer: | SIT1602BI-12-30S-37.500000E |
|---|---|
| Producent / Mærke: | SiTime |
| Del af beskrivelsen.: | -40 TO 85C, 2520, 25PPM, 3.0V, 3 |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1000+ | $0.6235 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Spænding - Supply | 3V |
| Type | XO (Standard) |
| Standardpakke | 1,000 |
| Størrelse / Dimension | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Serie | SiT1602B |
| Vurderinger | - |
| Del Status | Active |
| Emballage | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde | 4-SMD, No Lead |
| Produktion | LVCMOS |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype | Surface Mount |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid | 8 Weeks |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Højde - Siddende (Max) | 0.032" (0.80mm) |
| Fungere | Standby (Power Down) |
| Frekvensstabilitet | ±25ppm |
| Frekvens | 37.5MHz |
| Detaljeret beskrivelse | 37.5MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead |
| Strøm - Forsyning (Max) | 4.5mA |
| Strøm - Forsyning (Deaktiver) (Max) | 4.3µA |
| Base Resonator | MEMS |
| Absolut trækkevidde (APR) | - |




MEMS OSC XO 38.4000MHZ H/LV-CMOS
MEMS OSC XO 4.0000MHZ H/LV-CMOS
-40 TO 85C, 2520, 25PPM, 3.0V, 3
MEMS OSC XO 33.33333MHZ H/LVCMOS
-40 TO 85C, 2520, 25PPM, 3.0V, 3
-40 TO 85C, 2520, 25PPM, 3.0V, 3
-40 TO 85C, 2520, 25PPM, 3.0V, 3
-40 TO 85C, 2520, 25PPM, 3.0V, 3
MEMS OSC XO 35.8400MHZ H/LV-CMOS
-40 TO 85C, 2520, 25PPM, 3.0V, 3
-40 TO 85C, 2520, 25PPM, 3.0V, 3
-40 TO 85C, 2520, 25PPM, 3.0V, 3
MEMS OSC XO 38.0000MHZ H/LV-CMOS
-40 TO 85C, 2520, 25PPM, 3.0V, 3
-40 TO 85C, 2520, 25PPM, 3.0V, 3
-40 TO 85C, 2520, 25PPM, 3.0V, 3
-40 TO 85C, 2520, 25PPM, 3.0V, 3
-40 TO 85C, 2520, 25PPM, 3.0V, 3
-40 TO 85C, 2520, 25PPM, 3.0V, 3
MEMS OSC XO 37.5000MHZ H/LV-CMOS
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler
2025-01-15
2025-05-08
2024-04-10
2025-07-16
SIT1602BI-12-30S-37.500000ESiTime |
Antal*
|
Målpris (USD)
|