Dansk

| Varenummer: | MTSW-105-08-T-D-130-RA |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Samtec, Inc. |
| Del af beskrivelsen.: | CONN HEADER R/A 10POS 2.54MM |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse | - |
| Afslutning | Solder |
| Stil | Board to Board or Cable |
| shrouding | Unshrouded |
| Serie | Flex Stack, MTSW |
| Rækkevidde - parring | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Parring | 0.100" (2.54mm) |
| Pakke | Bulk |
| Samlet kontaktlængde | - |
| Driftstemperatur | -55°C ~ 105°C |
| Antal rækker | 2 |
| Antal positioner indlæst | All |
| Antal positioner | 10 |
| Monteringstype | Through Hole, Right Angle |
| Materiale Brandbarhed Rating | UL94 V-0 |
| Parret Stacking Heights | - |
| Isoleringsmateriale | Polyester, Glass Filled |
| Isolationshøjde | 0.219" (5.56mm) |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Isolationsfarve | Black |
| Ingress Protection | - |
| Funktioner | - |
| Fastgørelsestype | Push-Pull |
| Aktuel rating (ampere) | 3A |
| Kontakt type | Male Pin |
| Kontakt form | Square |
| Kontaktmateriale | Phosphor Bronze |
| Kontakt Længde - Post | 0.090" (2.29mm) |
| Kontakt Længde - Parring | 0.130" (3.30mm) |
| Kontakt Afslut tykkelse - Post | - |
| Kontakt Afslut tykkelse - Parring | - |
| Kontakt Afslut - Post | Tin |
| Kontakt Afslut - Parring | Tin |
| Tilslutningstype | Header, Cuttable |
| Basisproduktnummer | MTSW-105 |
| Applikationer | - |




CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 10POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 10POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 10POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 10POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 10POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 10POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 10POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler






2025-01-15
2025-05-08
2024-04-10
2025-07-16
MTSW-105-08-T-D-130-RASamtec Inc. |
Antal*
|
Målpris (USD)
|