Dansk

| Varenummer: | MTMM-103-10-L-D-111 |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Samtec, Inc. |
| Del af beskrivelsen.: | CONN HEADER VERT 6POS 2MM |
| Dataark: | None |
| RoHs Status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Spændingsbedømmelse | - |
| Afslutning | Solder |
| Stil | Board to Board or Cable |
| shrouding | Unshrouded |
| Serie | MTMM |
| Rækkevidde - parring | 0.079" (2.00mm) |
| Pitch - Parring | 0.079" (2.00mm) |
| Pakke | Bulk |
| Samlet kontaktlængde | 0.555" (14.10mm) |
| Driftstemperatur | -55°C ~ 125°C |
| Antal rækker | 2 |
| Antal positioner indlæst | All |
| Antal positioner | 6 |
| Monteringstype | Through Hole |
| Materiale Brandbarhed Rating | UL94 V-0 |
| Parret Stacking Heights | - |
| Isoleringsmateriale | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Isolationshøjde | 0.059" (1.50mm) |
| Isolationsfarve | Black |
| Ingress Protection | - |
| Funktioner | - |
| Fastgørelsestype | Push-Pull |
| Aktuel rating (ampere) | 3A |
| Kontakt type | Male Pin |
| Kontakt form | Square |
| Kontaktmateriale | Phosphor Bronze |
| Kontakt Længde - Parring | 0.111" (2.82mm) |
| Kontakt Afslut tykkelse - Post | - |
| Kontakt Afslut tykkelse - Parring | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Afslut - Post | Tin |
| Kontakt Afslut - Parring | Gold |
| Tilslutningstype | Header, Cuttable |
| Basisproduktnummer | MTMM-103 |
| Applikationer | - |




CONN HEADER VERT 6POS 2MM
CONN HEADER VERT 3POS 2MM
CONN HEADER VERT 3POS 2MM
CONN HEADER VERT 12POS 2MM
CONN HEADER VERT 3POS 2MM
CONN HEADER VERT 6POS 2MM
CONN HEADER VERT 3POS 2MM
CONN HEADER VERT 6POS 2MM
CONN HEADER VERT 3POS 2MM
CONN HEADER VERT 3POS 2MM
CONN HEADER VERT 6POS 2MM
CONN HEADER VERT 6POS 2MM
CONN HEADER VERT 6POS 2MM
CONN HEADER VERT 3POS 2MM
CONN HEADER VERT 6POS 2MM
CONN HEADER VERT 3POS 2MM
CONN HEADER VERT 6POS 2MM
CONN HEADER VERT 3POS 2MM
CONN HEADER VERT 3POS 2MM
CONN HEADER VERT 3POS 2MM
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler






2024-12-17
2025-01-24
2024-06-06
2025-08-13
MTMM-103-10-L-D-111Samtec Inc. |
Antal*
|
Målpris (USD)
|