Dansk
| Varenummer: | L76-M33 |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Quectel |
| Del af beskrivelsen.: | RF TXRX MOD NAVIGATION SMD |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | RoHS Overensstemmelse |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $6.5758 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Spænding - Supply | 2.8V ~ 4.3V |
| Udnyttet IC / Del | - |
| Serie | - |
| Serielle grænseflader | I²C, UART |
| Følsomhed | -165dBm |
| RF familie / standard | Navigation |
| protokol | BeiDou, Galileo, GLONASS, GPS, GNSS |
| Power - Output | - |
| Pakke / tilfælde | 18-SMD Module |
| Pakke | Tape & Reel (TR) |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstype | Surface Mount |
| Modulation | - |
| Hukommelsesstørrelse | - |
| Frekvens | 1.561GHz, 1.575GHz, 1.602GHz |
| Datahastighed | 921.6kbps |
| Nuværende - Overførsel | - |
| Nuværende - Modtagelse | - |
| Basisproduktnummer | L76 |
| Antenne Type | Antenna Not Included |




RF TXRX MODULE SURFACE MOUNT
QUECTEL 2014+RoHS
RF TXRX MODULE CELL MMCX TH
RF TXRX MOD NAVIGATION SMD
ROHM SOP-8P
76W 3.5 OHMS VIT 5%
RF TXRX MODULE ISM < 1GHZ SMD
RF TXRX MOD NAVIGATION SMD
RF TXRX MOD BLE/ANT TRC ANT SMD
RX TRX MOD ISM < 1GHZ RP-SMA SMD
EMBEDDED CELLULAR MODEM
RF TXRX MOD NAVIGATION SMD
76W 20 OHMS VIT 5%
RF TXRX MOD ISM < 1GHZ U.FL TH
RF TXRX MODULE ISM < 1GHZ SMA TH
BOARD OEM W/F2M03MLA-S03 FOR KIT
QUECTEL 2020+RoHS
Infineon TO-247
RF TXRX MOD ISM < 1GHZ CHIP SMD
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler






2025-01-15
2025-05-08
2024-04-10
2025-07-16
L76-M33Quectel |
Antal*
|
Målpris (USD)
|