Dansk
| Varenummer: | 1413417 |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Phoenix Contact |
| Del af beskrivelsen.: | CONN HOOD SIDE ENTRY SZB16 M32 |
| Dataark: | None |
| RoHs Status: | RoHS Overensstemmelse |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $21.7007 |
| 200+ | $8.6589 |
| 500+ | $8.3702 |
| 1000+ | $8.2273 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Trådstørrelse | M32 |
| Stil | Side Entry |
| Størrelse / Dimension | 4.937' L x 2.244' W x 3.689' H (125.40mm x 57.00mm x 93.70mm) |
| Størrelse | B16 |
| Serie | HEAVYCON-ADVANCE® |
| Pakke | Bulk |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 125°C |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Lås Placering | Screw Locks on Hood |
| Ingress Protection | IP66/IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Boligmateriale | Aluminum, Die Cast |
| Boligafslutningen | - |
| Husets farve | - |
| Funktioner | Salt Water Resistant |
| Tilslutningstype | Hood |




CONN HOOD SIDE ENTRY SZB10 M32
CONN HOOD SIDE ENTRY SZB16 M40
CONN HOOD SIDE ENTRY SZB10 M25
CONN HOOD TOP ENTRY SZB10 M25
CONN HOOD SIDE ENTRY SZB10 M25
CONN HOOD TOP ENTRY SZB16 M40
CAT6 A FLUSH-TYPE SOCK
IC REG LINEAR
CABLE MOD 8P8C PLUG-PLUG 32.81'
HYBRID FLUSH-TYPE SOCKET ETHERNE
CONN HOOD TOP ENTRY SZB16 M32
CONN HOOD SIDE ENTRY SZB24 M32
CONN HOOD TOP ENTRY SZB10 M25
PCB TERMINAL
CONN HEADER VERT 4POS 5MM
IC
CONN HOOD SIDE ENTRY SZB24 M40
CONN HOOD TOP ENTRY SZB24 M32
CONN HOOD TOP ENTRY SZB24 M40
CONN HOOD TOP ENTRY SZB10 M32
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler





2024-09-18
2024-09-10
2025-01-27
2024-06-06
1413417Phoenix Contact |
Antal*
|
Målpris (USD)
|