Dansk
| Varenummer: | EYG-A121801DM |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Panasonic |
| Del af beskrivelsen.: | THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | RoHS Overensstemmelse |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $36.8449 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Anvendelse | In-Plane Heat Transfer |
| Type | Graphite-Pad, Sheet |
| Tykkelse | 0.0004' (0.010mm) |
| Termisk modstandsdygtighed | - |
| Varmeledningsevne | 1950W/m-K |
| Opbevaring / Køling Temperatur | - |
| Opbevaringstid Start | - |
| Holdbarhed | - |
| Form | Rectangular |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Serie | PGS |
| Pakke | Bulk |
| Omrids | 180.00mm x 115.00mm |
| Materiale | Graphite |
| Farve | Gray |
| Basisproduktnummer | EYG-A121801 |
| Backing, Carrier | Polyester |
| Lim | Adhesive - One Side |




THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY
THERM PAD 115MMX90MM W/ADH GRAY
THERM PAD 115MMX90MM W/ADH GRAY
THERM PAD 115MMX90MM GRAY
THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY
THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY
THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY
THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY
THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY
THERM PAD 115MMX90MM GRAY
THERM PAD 115MMX90MM W/ADH GRAY
THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY
THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY
THERM PAD 115MMX90MM GRAY
THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY
THERM PAD 115MMX90MM GRAY
THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY
THERM PAD 115MMX90MM W/ADH GRAY
THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY
THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler
2024-09-18
2024-09-10
2025-01-27
2024-06-06
EYG-A121801DMPanasonic Electronic Components |
Antal*
|
Målpris (USD)
|