Dansk

| Varenummer: | MOCB2-PL2-35A |
|---|---|
| Producent / Mærke: | OptiFuse |
| Del af beskrivelsen.: | FUSE FOOTPRINT CB-TYPE II , 35A |
| Dataark: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $6.69 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Spændingsvurdering - DC | 12 V |
| Spændingsværdi - AC | - |
| Antal polakker | 1 |
| Monteringstype | - |
| Belysningsspænding (Nominel) | - |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Belysning | None |
| Aktuel rating (ampere) | 35A |
| Breaker Type | - |
| Godkendelsesbureau | SAEJ553 |
| Aktuator Type | Automatic Reset |




FUSE FOOTPRINT CB-TYPE II , 5A
FUSE FOOTPRINT CB-TYPE II , 30A
FUSE FOOTPRINT CB-TYPE II , 30A
FUSE FOOTPRINT CB-TYPE II , 8A
FUSE FOOTPRINT CB-TYPE II , 6A
FUSE FOOTPRINT CB-TYPE II , 15A
FUSE FOOTPRINT CB-TYPE II , 25A
FUSE FOOTPRINT CB-TYPE II , 35A
FUSE FOOTPRINT CB-TYPE II , 20A
FUSE FOOTPRINT CB-TYPE II , 20A
FUSE FOOTPRINT CB-TYPE II , 30A
FUSE FOOTPRINT CB-TYPE II , 10A
FUSE FOOTPRINT CB-TYPE II , 20A
FUSE FOOTPRINT CB-TYPE II , 25A
FUSE FOOTPRINT CB-TYPE II , 25A
FUSE FOOTPRINT CB-TYPE II , 10A
FUSE FOOTPRINT CB-TYPE II , 15A
FUSE FOOTPRINT CB-TYPE II , 40A
FUSE FOOTPRINT CB-TYPE II , 40A
QC FOOTPRINT CB - TYPE II, 10A
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler






2024-12-17
2025-01-24
2024-06-06
2025-08-13
MOCB2-PL2-35AOptiFuse |
Antal*
|
Målpris (USD)
|