Dansk
| Varenummer: | SMAJ150CA |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Meritek |
| Del af beskrivelsen.: | TVS DIODE 150VWM 243VC |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $0.0911 |
| 200+ | $0.0353 |
| 500+ | $0.0341 |
| 1000+ | $0.0334 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Spænding - Reverse Standoff (Typ) | 150V |
| Spænding - Klemme (Max) @ Ipp | 243V |
| Spænding - Opdeling (Min) | 167V |
| Type | Zener |
| Leverandør Device Package | - |
| Serie | SMAJ |
| Power Line Protection | - |
| Power - Peak Pulse | 400W |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Pakke / tilfælde | DO-214AC (SMA) |
| Pakke | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -55°C ~ 150°C |
| Monteringstype | Surface Mount |
| Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) | 1.65A |
| Kapacitans @ Frekvens | - |
| Tovejskanaler | 1 |
| Applikationer | General Purpose |




TVS DIODE 150VWM 255.15VC DO214
TVS DIODE 150V 268V DO214AC
TVS DIODE 150V 243V DO214AC
TVS DIODE 150VWM 243VC SMA
TVS DIODE 150VWM 243VC SMA
TVS DIODE 150V 268V DO214AC
TVS DIODE 150V 243V DO214AC
TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AC
TVS DIODE 150VWM 268VC DO214AC
TVS DIODE 150VWM 243VC SMA
TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AC
TVS DIODE 150VWM 243VC SMA
300W, 185.5V, 10%, BIDIRECTIONAL
TVS DIODE 150V 243V DO214AC
TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AC
TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AC
TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AC
TVS DIODE 150VWM 268VC DO214AC
TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AC
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler




2025-01-15
2025-05-08
2024-04-10
2025-07-16
SMAJ150CAMeritek |
Antal*
|
Målpris (USD)
|