Dansk
| Varenummer: | LTST-C193KGKT-5A |
|---|---|
| Producent / Mærke: | LITEON |
| Del af beskrivelsen.: | LED GREEN CLEAR CHIP SMD |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $0.0089 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Bølgelængde - Peak | 574nm |
| Bølgelængde - Dominant | 572nm |
| Spænding - Videresend (Vf) (Typ) | 2V |
| Synsvinkel | 130° |
| Leverandør Device Package | Chip LED |
| Størrelse / Dimension | 1.60mm L x 0.80mm W |
| Serie | - |
| Pakke / tilfælde | 0603 (1608 Metric) |
| Pakke | Tape & Reel (TR) |
| Monteringstype | Surface Mount |
| Millicandela Rating | 16.25mcd |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Lens gennemsigtighed | Clear |
| Objektiv stil | Rectangle with Flat Top |
| Objektivstørrelse | 1.15mm x 0.80mm |
| Objektivfarve | Colorless |
| Højde (Max) | 0.45mm |
| Funktioner | - |
| Nuværende - Test | 5mA |
| Konfiguration | Standard |
| Farve | Green |
| Basisproduktnummer | LTST-C193 |
| LTST-C193KGKT-5A Detaljer PDF [English] | LTST-C193KGKT-5A PDF - EN.pdf |




LTST-C193KGKT-5A
Lite-On Inc. - Y-IC er en kvalitetsdistributør af Lite-On produkter og leverer kunderne de bedste produkter og tjenester.
LTST-C193KGKT-5A er en overflademonteret grøn LED fra Lite-On. Den har en standardopsætning, farveløs og klar linse samt en rektangulær linse med fladt topdesign.
Grøn LED-farve
Standardkonfiguration
Farveløs og klar linse
Rektangulær linse med fladt topdesign
16,25mcd lysstyrke
2V fremadspænding
5mA teststrøm
130° betragtningsvinkel
572nm dominerende bølgelængde
574nm topbølgelængde
Kompakt pakkestørrelse i 0603 (1608 metrisk)
Overflademonteringsdesign for nem integration
Pålidelig ydeevne og lang levetid
Tape & Reel (TR) emballage
1,60 mm længde x 0,80 mm bredde
Maksimal højde på 0,45 mm
Chip-LED emballage
LTST-C193KGKT-5A er et aktivt produkt
Tilsvarende eller alternative modeller kan være tilgængelige, kontakt venligst vores salgsteam via hjemmesiden for mere information
LED indikatorer
Generel belysning
Baggrundsbelysning
Skilte
Skærme
Den mest autoritative datashhet for LTST-C193KGKT-5A findes på vores hjemmeside. Det anbefales at downloade den.
Det anbefales at anmode om tilbud på LTST-C193KGKT-5A via vores hjemmeside. Få et tilbud nu - begrænset tids tilbud!
LITEON SMD
LTST-C193KGKT LITEON
LED BLUE CLEAR CHIP SMD
LTST-C193KRKT LITEON
LITEON SMD0603
LED RED CLEAR CHIP SMD
LTST-C193KFKT LITEON
LED ORANGE CLEAR CHIP SMD
LTST-C193KRKT-P LITEON
LITEON LED
LITEON LED
LTST-C192TBKT-5A LITE-ON
LITEON LED
LITEON SMD
LED RED CLEAR CHIP SMD
LITEON 603
LITEON SMD
LTST-C192KSKT-5A LITEON
LITEON 603
LITEON S0603
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler






2024-12-17
2025-01-24
2024-06-06
2025-08-13
LTST-C193KGKT-5ALite-On Inc. |
Antal*
|
Målpris (USD)
|