Dansk
| Varenummer: | 19620150546 |
|---|---|
| Producent / Mærke: | HARTING |
| Del af beskrivelsen.: | CONN HOOD SIDE ENTRY SZ10A M25 |
| Dataark: | None |
| RoHs Status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $78.7872 |
| 10+ | $72.2965 |
| 25+ | $69.516 |
| 50+ | $67.199 |
| 100+ | $63.4913 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Trådstørrelse | M25 |
| Stil | Side Entry |
| Størrelse / Dimension | 2.520" L x 1.201" W x 2.756" H (64.00mm x 30.50mm x 70.00mm) |
| Størrelse | 10A |
| Serie | Han® EMC |
| Pakke | Bulk |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 125°C |
| Lås Placering | Locking Clip (1) on Base Bottom |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Boligmateriale | Aluminum, Die Cast |
| Boligafslutningen | - |
| Husets farve | - |
| Funktioner | - |
| Tilslutningstype | Hood |
| Basisproduktnummer | 19620150 |




CONN HOOD TOP ENTRY SZ10A M25
CONN HOOD SIDE ENTRY SZ10B M32
CONN HOOD TOP ENTRY SZ10B M32
LABEL HEAT SHRINKABL 0.83X1" YLW
HAN 6EMC/M BLACK-HTE3-R-M12
TERM BLOCK HDR 3POS 90DEG 5.08MM
CONN HOOD SIDE ENTRY SZ16A M25
CONN HOOD TOP ENTRY SZ16B M32
CONN HOOD TOP ENTRY SZ16A M25
CONN HAN 6EMV-ASG2-M25
LABEL HEAT SHRINKABL 1.66X1" YLW
CONN HOOD SIDE ENTRY SZ6B M25
TERM BLOCK HDR 2POS 90DEG 5.08MM
24B EMC HOOD SIDE ENTRY, CENTRAL
CONN HOOD SIDE ENTRY SZ10B M40
LABEL HEAT SHRINKABL 1.25X1" YLW
CONN TERM BLK CABLE HSG BLACK 4P
24B EMC HOOD TOP ENTRY, CENTRAL
LABEL HEAT SHRINKABL 0.24X2" WHT
6B EMC HOOD SIDE ENTRY, SCREW DO
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler






2024-09-18
2024-09-10
2025-01-27
2024-06-06
19620150546HARTING |
Antal*
|
Målpris (USD)
|