Dansk
| Varenummer: | 09305161540 |
|---|---|
| Producent / Mærke: | HARTING |
| Del af beskrivelsen.: | HAN 16B-HSE-R-NPTF 3/4" |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $41.9261 |
| 10+ | $36.7127 |
| 25+ | $35.1265 |
| 50+ | $33.9936 |
| 100+ | $32.8605 |
| 250+ | $31.0475 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Trådstørrelse | NPT-3/4 |
| Stil | Side Entry |
| Størrelse / Dimension | 3.681' L x 1.693' W x 2.461' H (93.50mm x 43.00mm x 62.50mm) |
| Størrelse | 16B |
| Serie | Han® B |
| Pakke | Bulk |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 125°C |
| Lås Placering | Locking Clip (1) on Base Bottom |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Boligmateriale | Aluminum, Die Cast |
| Boligafslutningen | Powder Coated |
| Husets farve | Gray |
| Funktioner | - |
| Tilslutningstype | Hood |
| Basisproduktnummer | 09305161 |




CONN HOOD TOP ENTRY SZ16B
10CKT RAST 2.5 GWT 5MM W/O PIP O
APPLI-MATE RAST 2.5
0930520014
0930520002
CONN HOOD TOP ENTRY SZ16B
CONN HOOD SIDE ENTRY SZ16B
CONN HAN 16B-HSE-R-NPTF 1"
10CKT RAST 2.5 GWT 5MM W/O PIP O
0930520006
CONN HOOD SIDE ENTRY SZ16B
CONN HOOD SIDE ENTRY SZ16B
0930520013
0930520001
CONN HOOD TOP ENTRY SZ16B
CONN HOOD SIDE ENTRY SZ16B
APPLI-MATE 10A
CONN HOOD SIDE ENTRY SZ16B
HAN 16B-HSE-R-NPTF 1"
CONN HOOD TOP ENTRY SZ16B
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler







2024-09-18
2024-09-10
2025-01-27
2024-06-06
09305161540HARTING |
Antal*
|
Målpris (USD)
|