Dansk

| Varenummer: | MKT1813522256G |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Electro-Films (EFI) / Vishay |
| Del af beskrivelsen.: | CAP FILM 2.2UF 20% 250VDC AXIAL |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $1.359 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Spændingsvurdering - DC | 250V |
| Spændingsværdi - AC | 160V |
| Tolerance | ±20% |
| Afslutning | PC Pins |
| Standardpakke | 750 |
| Størrelse / Dimension | 0.512" Dia x 1.240" L (13.00mm x 31.50mm) |
| Serie | MKT1813 |
| Vurderinger | - |
| Del Status | Active |
| Emballage | Tape & Box (TB) |
| Pakke / tilfælde | Axial |
| Andre navne | 1813522256G |
| Driftstemperatur | -55°C ~ 100°C |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Monteringstype | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Fabrikantens standard ledetid | 18 Weeks |
| Blyafstand | - |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Højde - Siddende (Max) | - |
| Funktioner | - |
| Dielektrisk materiale | Polyester, Metallized |
| Detaljeret beskrivelse | 2.2µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Axial |
| kapacitans | 2.2µF |
| Applikationer | General Purpose |
| MKT1813522256G Detaljer PDF [English] | MKT1813522256G PDF - EN.pdf |




CAP FILM 2.2UF 5% 400VDC AXIAL
CAP FILM 2.2UF 20% 250VDC AXIAL
CAP FILM 2.2UF 10% 250VDC AXIAL
CAP FILM 2.2UF 10% 250VDC AXIAL
CAP FILM 2.2UF 10% 250VDC AXIAL
CAP FILM 2.2UF 20% 250VDC AXIAL
CAP FILM 2.2UF 5% 400VDC AXIAL
CAP FILM 2.2UF 10% 250VDC AXIAL
CAP FILM 2.2UF 10% 250VDC AXIAL
CAP FILM 2.2UF 5% 250VDC AXIAL
CAP FILM 2.2UF 5% 400VDC AXIAL
CAP FILM 2.2UF 20% 250VDC AXIAL
CAP FILM 2.2UF 5% 400VDC AXIAL
CAP FILM 2.2UF 10% 400VDC AXIAL
CAP FILM 2.2UF 10% 250VDC AXIAL
CAP FILM 2.2UF 10% 400VDC AXIAL
CAP FILM 2.2UF 5% 400VDC AXIAL
CAP FILM 2.2UF 20% 250VDC AXIAL
CAP FILM 2.2UF 20% 250VDC AXIAL
CAP FILM 2.2UF 5% 400VDC AXIAL
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler






2025-02-27
2023-12-20
2025-01-25
2024-09-18
MKT1813522256GElectro-Films (EFI) / Vishay |
Antal*
|
Målpris (USD)
|