Dansk
| Varenummer: | RNC55J7591DSBSL |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Dale / Vishay |
| Del af beskrivelsen.: | RES 7.59K OHM 1/8W .5% AXIAL |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $5.3222 |
| 200+ | $2.0596 |
| 500+ | $1.988 |
| 1000+ | $1.9514 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Tolerance | ±0.5% |
| Temperaturkoefficient | ±25ppm/°C |
| Leverandør Device Package | Axial |
| Størrelse / Dimension | 0.094' Dia x 0.250' L (2.39mm x 6.35mm) |
| Serie | Military, MIL-PRF-55182/01, RNC55 |
| Modstand | 7.59 kOhms |
| Power (Watts) | 0.125W, 1/8W |
| Pakke / tilfælde | Axial |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Pakke | Bulk |
| Driftstemperatur | -65°C ~ 175°C |
| Antal Afslutninger | 2 |
| Højde - Siddende (Max) | - |
| Funktioner | Military, Moisture Resistant, Weldable |
| Fejlrate | S (0.001%) |
| Sammensætning | Metal Film |
| Basisproduktnummer | RNC55 |




RES 75.9K OHM 0.1% 1/8W AXIAL
RES 75.9K OHM 0.1% 1/8W AXIAL
RES 75.9K OHM 1/8W .1% AXIAL
RES 7.59K OHM 0.1% 1/8W AXIAL
RES 75.9K OHM 1/8W .1% AXIAL
RES 7.59K OHM 1/8W .1% AXIAL
RES 759 OHM 1/8W .1% AXIAL
RES 7.59K OHM 0.1% 1/8W AXIAL
RES 7.59K OHM 1/8W .1% AXIAL
RES 7.59K OHM 0.1% 1/8W AXIAL
RES 75.9K OHM 1/8W .1% AXIAL
RES 7.59K OHM 1/8W .5% AXIAL
RES 759K OHM 1/8W .1% AXIAL
RES 7.59K OHM 1/8W .1% AXIAL
RES 759 OHM 1/8W .1% AXIAL
RES 7.59K OHM 1/8W .1% AXIAL
RES 7.59K OHM 1/8W .5% AXIAL
RES 75.9K OHM 0.1% 1/8W AXIAL
RES 75.9K OHM 1/8W .1% AXIAL
RES 759K OHM 1/8W .1% AXIAL
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler
2025-01-15
2025-05-08
2024-04-10
2025-07-16
RNC55J7591DSBSLVishay Dale |
Antal*
|
Målpris (USD)
|