Dansk
| Varenummer: | CY7C433-20JC |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Cypress Semiconductor |
| Del af beskrivelsen.: | FIFO, 4KX9, 20NS, ASYNCHRONOUS |
| Dataark: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $4.9847 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Spænding - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Leverandør Device Package | 32-PLCC (11.43x13.97) |
| Serie | CY7C |
| Retransmit Capability | No |
| Programmerbar flagstøtte | Yes |
| Pakke / tilfælde | 32-LCC (J-Lead) |
| Pakke | Bulk |
| Driftstemperatur | 0°C ~ 70°C |
| Monteringstype | Surface Mount |
| Hukommelsesstørrelse | 64 x 9 |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Fungere | Synchronous |
| FWFT Support | No |
| Udvidelsestype | Depth, Width |
| Datahastighed | 33.3MHz |
| Strøm - Forsyning (Max) | 55mA |
| Bus Retningsmæssig | Uni-Directional |
| Basisproduktnummer | 7C433 |
| Adgangstid | 20ns |
| CY7C433-20JC Detaljer PDF [English] | CY7C433-20JC PDF - EN.pdf |




CY7C433-20JC
CYPRESS. Y-IC er en kvalitetsdistributør af CYPRESS-mærket og leverer de bedste produkter og tjenester til kunderne.
CY7C433-20JC er en højkvalitets, højtæthets, lavstrøms SRAM (Statisk Random Access Memory)-enhed. Den er designet til en bred vifte af anvendelser, herunder netværk, telekommunikation og industrielle styringssystemer.
Højtæthets SRAM med 128K x 8-bit organisering
Hurtig adgangstid på 20 ns
Lavt strømforbrug
Fuldt statisk drift
TTL-kompatible indgange og udgange
Findes i en 28-pin SOIC-pakke
Ideel til applikationer, der kræver hurtig, lavstrømshukommelse
Fleksibel og skalerbar design til forskellige systemkrav
Pålidelig og robust ydeevne
CY7C433-20JC er pakket i en 28-pin SOIC (Small Outline Integrated Circuit)-pakke. Pakken tilbyder en kompakt og pålidelig løsning med følgende egenskaber:
Pakketype: 28-pin SOIC
Materiale: Plastik
Pakke-størrelse: Standard SOIC-mål
Pin-konfiguration: 28-pins gennemhulsmontering
Termiske egenskaber: Velegnet til et bredt temperaturområde
Elektriske egenskaber: TTL-kompatible indgange og udgange
CY7C433-20JC er et aktivt produkt, og det nærmer sig ikke udfasning. Der findes tilsvarende og alternative modeller såsom CY7C434-20JC og CY7C435-20JC. Kunder bør kontakte vores salgsafdeling via Y-ICs hjemmeside for yderligere information om disse alternativer.
Netværksudstyr
Televisionssystemer
Industriel kontrol og automation
Indlejrede systemer
Generelle hukommelsesapplikationer
Den mest autoritative datablade for CY7C433-20JC er tilgængelig på Y-ICs hjemmeside. Kunder anbefales at downloade datablade fra den aktuelle produktside for den mest opdaterede og nøjagtige information.
Kunder anbefales at anmode om tilbud på CY7C433-20JC via Y-ICs hjemmeside. Få et tilbud nu for at drage fordel af vores konkurrencedygtige priser og ekspertstøtte.
IC ASYNC FIFO MEM 4KX9 32-PLCC
IC ASYNC FIFO MEM 4KX9 32-PLCC
CYPRESS New
IC ASYNC FIFO MEM 4KX9 32-PLCC
FIFO, 4KX9, 15NS, ASYNCHRONOUS
IC ASYNC FIFO MEM 4KX9 32-PLCC
CYPRESS New
CY7C433-25VCT CYPRESS
CY7C433-40AC CYPRESS
IC ASYNC FIFO MEM 4KX9 32-TQFP
CYPRESS New
IC ASYNC FIFO MEM 4KX9 32-PLCC
CY7C433-25JC CY
CYPRESS New
IC ASYNC FIFO MEM 4KX9 32-TQFP
IC ASYNC FIFO MEM 4KX9 32-PLCC
CYPRESS New
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler





2025-01-15
2025-05-08
2024-04-10
2025-07-16
CY7C433-20JCCypress Semiconductor Corp |
Antal*
|
Målpris (USD)
|