Dansk
| Varenummer: | PEM1-S15-S12-S |
|---|---|
| Producent / Mærke: | CUI Inc. |
| Del af beskrivelsen.: | DC DC CONVERTER 12V 1W |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | RoHS Overensstemmelse |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $10.445 |
| 200+ | $4.1685 |
| 500+ | $4.028 |
| 1000+ | $3.9592 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Spænding - Output 3 | - |
| Spænding - Output 2 | - |
| Spænding - Output 1 | 12V |
| Spænding - Isolering | 3 kV |
| Spænding - Indgang (Min) | 13.5V |
| Spænding - Indgang (Max) | 16.5V |
| Type | Isolated Module |
| Størrelse / Dimension | 0.77' L x 0.24' W x 0.37' H (19.5mm x 6.0mm x 9.3mm) |
| Serie | PEM1-S (1W) |
| Power (Watts) | 1 W |
| Pakke / tilfælde | 7-SIP Module, 4 Leads |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Pakke | Tube |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 105°C |
| Antal udgange | 1 |
| Monteringstype | Through Hole |
| Funktioner | SCP |
| Effektivitet | 80% |
| Nuværende - Output (Max) | 83mA |
| Kontrolfunktioner | - |
| Basisproduktnummer | PEM1-S15 |
| Applikationer | ITE (Commercial) |




DC DC CONVERTER +/-5V 1W
DC DC CONVERTER +/-12V 1W
DC DC CONVERTER 5V 1W
DC DC CONVERTER +/-15V 1W
DC DC CONVERTER +/-24V 1W
DC DC CONVERTER +/-15V 1W
DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
DC DC CONVERTER +/-12V 1W
DC DC CONVERTER 12V 1W
DC DC CONVERTER +/-5V 1W
DC DC CONVERTER 15V 1W
DC DC CONVERTER 15V 1W
DC DC CONVERTER 15V 1W
DC DC CONVERTER 5V 1W
DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
DC DC CONVERTER 12V 1W
DC DC CONVERTER 3.3V 1W
DC DC CONVERTER 24V 1W
DC DC CONVERTER +/-15V 1W
DC DC CONVERTER +/-5V 1W
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler
2025-01-15
2025-05-08
2024-04-10
2025-07-16
PEM1-S15-S12-SCUI Inc. |
Antal*
|
Målpris (USD)
|