Dansk
| Varenummer: | HLMP-4700 |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Avago Technologies (Broadcom) |
| Del af beskrivelsen.: | LED RED DIFFUSED T-1 3/4 T/H |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $0.1809 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Bølgelængde - Peak | 635nm |
| Bølgelængde - Dominant | 626nm |
| Spænding - Videresend (Vf) (Typ) | 1.7V |
| Synsvinkel | 50° |
| Leverandør Device Package | T-1 3/4 |
| Størrelse / Dimension | - |
| Serie | - |
| Pakke / tilfælde | Radial |
| Pakke | Bulk |
| Monteringstype | Through Hole |
| Millicandela Rating | 2.3mcd |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Lens gennemsigtighed | Diffused |
| Objektiv stil | Round with Domed Top |
| Objektivstørrelse | 5mm, T-1 3/4 |
| Objektivfarve | Red |
| Højde (Max) | 9.19mm |
| Funktioner | - |
| Nuværende - Test | 2mA |
| Konfiguration | Standard |
| Farve | Red |
| Basisproduktnummer | HLMP-4700 |
| HLMP-4700 Detaljer PDF [English] | HLMP-4700 PDF - EN.pdf |




HLMP-4700
Y-IC er en kvalitetsdistributør af Broadcoms produkter, som tilbyder kunderne de bedste produkter og tjenester.
HLMP-4700 er en rød, diffust belyst 5mm T-1 3/4 gennemgående LED fra Broadcom. Den har en standardkonfiguration, rund, buet linse og en synsvinkel på 50 grader.
Rød farve
Diffust linse
5mm T-1 3/4 gennemgående LED-ordning
50 graders synsvinkel
Lystærskel på 2,3 mcd
Pålidelig kvalitet fra Broadcom
Lysstærk og bred synsvinkel
Velegnet til flere indikatorog signalapplikationer
Produktet leveres i bulk. Emballagen indeholder den 5mm T-1 3/4 gennemgående LED med følgende specifikationer:
Linsefarve: Rød
Linse transparens: Diffust
Millicandela-vurdering: 2,3 mcd
Linsetype: Rund med buet top
Linse størrelse: 5 mm, T-1 3/4
Forward-spænding (Vf): 1,7V (Typ.)
Teststrøm: 2 mA
Dominant bølgelængde: 626 nm
Maksimal bølgelængde: 635 nm
Emballage / case: Radial
Leverandørens produktemballage: T-1 3/4
Højde (max): 9,19 mm
HLMP-4700 er et aktivt produkt. Der findes i øjeblikket ingen kendte ækvivalente eller alternative modeller. For yderligere assistance, kontakt venligst vores salgsteam via vores hjemmeside.
Indikatorog signalapplikationer
Generel belysning
Industriel og kommerciel udstyr
Den mest autoritative datablade for HLMP-4700 findes på vores hjemmeside. Vi anbefaler, at du downloader den for flere detaljerede produktinformationer.
Kunder opfordres til at anmode om tilbud på vores hjemmeside. Få et tilbud nu og benyt dig af vores tidsbegrænsede tilbud på dette Broadcom-produkt.
LED GRN/RED DIFFUSED T-1 3/4 T/H
LED 5MM GAP YLW RT ANGLE HOUSING
LED 5MM GAP GREEN RT ANG HOUSING
LAMP 5MM GAP GRN STANDOFF
LED RED CLEAR T-1 3/4 T/H
LED LAMP 3MM
LED 5MM GAP RED RT ANGLE HOUSING
LED RED DIFFUSED T-1 3/4 T/H
LED YELLOW DIFFUSED T-1 3/4 T/H
LED GREEN DIFFUSED T-1 3/4 T/H
LED GREEN DIFFUSED T-1 3/4 T/H
LED YELLOW DIFFUSED T-1 3/4 T/H
LED YELLOW DIFFUSED T-1 3/4 T/H
LED 5MM HER/GRN RT ANGLE HOUSING
HLMP-4719-AOOB2 AVAGO
LED GRN/YELLOW CLEAR T-1 3/4 T/H
LED GRN/RED DIFFUSED T-1 3/4 T/H
LED RED DIFFUSED T-1 3/4 T/H
Everlight N/A
LED GREEN DIFFUSED T-1 3/4 T/H
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler







2025-01-15
2025-05-08
2024-04-10
2025-07-16
HLMP-4700Broadcom Limited |
Antal*
|
Målpris (USD)
|