Dansk
| Varenummer: | HFBR-1522Z |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Avago Technologies (Broadcom) |
| Del af beskrivelsen.: | XMITTER FIBER OPTIC 600NM 1MBD |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $14.0982 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Bølgelængde | 660nm |
| Spænding - Videresend (Vf) (Typ) | 2.02V |
| Spænding - DC-omvendt (Vr) (Max) | 5 V |
| Spektral båndbredde | - |
| Serie | - |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Pakke | Tube |
| Nuværende - DC Forward (If) (Max) | 80 mA |
| Tilslutningstype | Versatile Link |
| kapacitans | 86 pF |
| Basisproduktnummer | HFBR-1522 |




HFBR-1522Z
Broadcom Limited. Y-IC er en kvalitetsdistributør af Broadcom-produkter og leverer de bedste produkter og service til kunderne.
HFBR-1522Z er en højhastigheds, lavenergi, alsidig fiberoptisk sender. Den er designet til brug i forskellige datakommunikationsapplikationer med fiberoptik.
660 nm bølgelængde
Maks. 80 mA fremstrøm
Maks. 5 V reverse voltage
Capacitans på 86 pF
Alsidig Link-konnektortype
Højhastigheds datatransmission
Lavt energiforbrug
Alsidig design til flere applikationer
Produktet er emballeret i rør. Det har en Alsidig Link-konnektortype.
HFBR-1522Z er et aktivt produkt. Der kan være ækvivalente eller alternative modeller tilgængelige. Det anbefales at kontakte vores salgsteam via hjemmesiden for mere information.
Fiberoptisk datakommunikation
Industriel automation
Telekommunikation
Den mest autoritative datablade for HFBR-1522Z er tilgængelig på vores hjemmeside. Kunden anbefales at downloade den.
Det anbefales at anmode om tilbud via vores hjemmeside. Få et tilbud eller lær mere om dette produkt i dag.
XMITTER OPTICAL 10MBD
XMITTER VERSATILE LINK HORZ
AVAGO DIP
FIBER OPTIC TRANSMITTER 660NM
XMITTER FIBER OPTIC 600NM 1MBD
XMITTER VERSATILE LINK HORZ
XMITTER VERSATILE LINK HORZ
FIBER OPTIC TRANSMITTER 660NM
XMITTER FIBER OPTIC 600NM 40KBD
AVAGO ZIP
AVAGO ZIP
AVAGO ZIP
XMITTER OPTICAL 10MBD
XMITTER OPTICAL ENHANCED HORZ
XMITTER OPTICAL ENHANCED HORZ
AVAGO ZIP-6
XMITTER FIBER OPTIC 600NM 5MBD
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler






2025-01-15
2025-05-08
2024-04-10
2025-07-16
HFBR-1522ZBroadcom Limited |
Antal*
|
Målpris (USD)
|