Dansk
| Varenummer: | ASMB-MTB1-0A3A2 |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Avago Technologies (Broadcom) |
| Del af beskrivelsen.: | LED RGB DIFFUSED 4PLCC SMD |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $0.3323 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Bølgelængde - Peak | 634nm Red, 522nm Green, 465nm Blue |
| Bølgelængde - Dominant | 625nm Red, 530nm Green, 470nm Blue |
| Spænding - Videresend (Vf) (Typ) | 2.1V Red, 3.1V Green, 3.1V Blue |
| Synsvinkel | 115° |
| Leverandør Device Package | 4-PLCC |
| Størrelse / Dimension | 3.20mm L x 2.80mm W |
| Serie | - |
| Pakke / tilfælde | 4-PLCC |
| Pakke | Tape & Reel (TR) |
| Monteringstype | Surface Mount |
| Millicandela Rating | 540mcd Red, 1600mcd Green, 350mcd Blue |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Lens gennemsigtighed | Diffused |
| Objektiv stil | Round with Flat Top |
| Objektivstørrelse | 2.40mm Dia |
| Objektivfarve | White |
| Højde (Max) | 1.90mm |
| Funktioner | - |
| Nuværende - Test | 20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue |
| Konfiguration | Common Anode |
| Farve | Red, Green, Blue (RGB) |
| Basisproduktnummer | ASMB-MTB1 |
| ASMB-MTB1-0A3A2 Detaljer PDF [English] | ASMB-MTB1-0A3A2 PDF - EN.pdf |




ASMB-MTB1-0A3A2
Broadcom Limited (Y-IC er en kvalitetsdistributør af Broadcom-produkter og vil sikre kunderne de bedste produkter og tjenester)
ASMB-MTB1-0A3A2 er en overflademonteret multicolor LED med diffust hvidt linse. Den har en fælles anodestruktur og er tilgængelig i en 4-PLCC pakke.
Rød, grøn og blå (RGB) LED'er i én pakke
Fælles anodestruktur
Hvid, diffust linse
Overflademonteret design
Kompakt og pladsbesparende design
Muliggør multifarvet indication i én komponent
Diffust linse giver ensartet lysudgang
Fælles anode forenkler kredsløbsdesignet
Pakke: 4-PLCC
Emballagetype: Cut Tape (CT) & Digi-Reel®
Størrelse: 3,20 mm L x 2,80 mm B x 1,90 mm H
Dette produkt er udfaset.
Ækvivalente eller alternative modeller kan være tilgængelige. Kontakt venligst vores salgsteam via hjemmesiden for mere information.
Indikatorlamper
Statusdisplay
Dekorativ belysning
Generel belysning
Den mest autoritative datablad for ASMB-MTB1-0A3A2 findes på vores hjemmeside. Anbefales at downloade for detaljerede tekniske specifikationer.
Kunder opfordres til at anmode om tilbud på vores hjemmeside. Få et tilbud nu for at drage fordel af vores tidsbegrænsede tilbud.
2121 PLCC4 TRICOLOR
2121 PLCC4 TRICOLOR
2121 PLCC4 TRICOLOR
2121 PLCC4 TRICOLOR
LED RGB TOP MOUNT PLCC
LINEAR IC'S
LED RGB TOP MNT BB/WF PLCC4
LED RED GREEN BLUE 5PLCC
LED RGB DIFFUSED 6PLCC
2U RISER 1 X PCIE X16 SLOT
LED RGB DIFFUSED 4PLCC SMD
LINEAR IC'S
LED RGB DIFFUSED 6PLCC SMD
LED RED GREEN BLUE SMD PLCC
LED RGB DIFFUSED 6PLCC SMD
2121 PLCC4 TRICOLOR
LINEAR IC'S
2121 PLCC4 TRICOLOR
LED RGB TOP MOUNT PLCC
LED RED GREEN BLUE SMD 4PLCC
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler





2025-01-15
2025-05-08
2024-04-10
2025-07-16
ASMB-MTB1-0A3A2Broadcom Limited |
Antal*
|
Målpris (USD)
|