Dansk
| Varenummer: | ADJD-S311-CR999 |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Avago Technologies (Broadcom) |
| Del af beskrivelsen.: | IC COLOR SENSOR RGB DGTL |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $55.2753 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Spænding - Supply | 2.5 V ~ 3.6 V |
| Serie | - |
| Opløsning (bit) | 10 b |
| Pakke / tilfælde | 9-VBGA |
| Pakke | Tape & Reel (TR) |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Produktion | I²C |
| Driftstemperatur | 0°C ~ 70°C |
| Funktioner | Sleep Mode |
| Strøm - Forsyning (Max) | 5mA @ 2.6V |




ADJD-S311-CR999
Y-IC er en kvalitetsdistributør af produkter fra Broadcom Limited og tilbyder kunderne de bedste produkter og services.
ADJD-S311-CR999 er en digital farvesensor, der kan detektere rød, grøn og blå lys. Den har en sleep-tilstand for at reducere strømforbruget og er udstyret med en I2C-interface, hvilket gør den nem at integrere i forskellige applikationer.
10-bit farvesagsopløsning
Sleep-tilstand for strømbesparelse
I2C-interface
Præcis farvegengivelse
Lavt strømforbrug
Nem integration med I2C-kommunikation
Produktet er pakket i en 9-VBGA (Very Small Ball Grid Array) pakke.
ADJD-S311-CR999 er et udfaset produkt. Kunder anbefales at kontakte vores salgsteam via hjemmesiden for oplysninger om tilsvarende eller alternative modeller.
Farvegengivelse
Omgivelseslyssensor
Skærmfarvegulering
Den mest autoritative datablad for ADJD-S311-CR999 er tilgængeligt på vores hjemmeside. Kunder opfordres til at downloade det for mere detaljeret teknisk information.
Kunder anbefales at anmode om tilbud via vores hjemmeside. Få et tilbud eller læs mere om dette produkt i dag!
LED MOD WH LNR LGT STRIP 7000K
RELAY GEN PURPOSE DPST 10A 12V
RELAY GEN PURPOSE DPST 10A 24V
LED MOD WH LNR LGT STRIP 7000K
RELAY GEN PURPOSE DPST 10A 12V
IC COLOR CTRLR RGB SENSOR 5X5QFN
RELAY GEN PURPOSE DPST 10A 24V
RELAY GEN PURPOSE DPST 10A 5V
LED MOD COOL WHT ROUND 7000K
RELAY GEN PURPOSE DPST 10A 6V
RELAY GEN PURPOSE DPST 10A 48V
LED MOD COOL WHT ROUND 7000K
IC SENSOR COLOR RGB 5X5-QFN
LED MOD WH LNR LGT STRIP 7000K
LED ENG WH LNR LGT STRIP 7000K
IC SENSOR COLOR RGB 5X5-QFN
LED MOD WH LNR LGT STRIP 7000K
RELAY GEN PURPOSE DPST 10A 48V
LED ENG WH LNR LGT STRIP 7000K
IC COLOR SENSOR RGB DGTL 3X3
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler






2025-01-15
2025-05-08
2024-04-10
2025-07-16
ADJD-S311-CR999Broadcom Limited |
Antal*
|
Målpris (USD)
|