Dansk
| Varenummer: | 0936012157 |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Affinity Medical Technologies - Molex |
| Del af beskrivelsen.: | BULKHEAD MOUNTING HOUSING |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $22.8497 |
| 10+ | $19.7612 |
| 100+ | $16.9204 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Trådstørrelse | - |
| Stil | Bottom Entry |
| Størrelse / Dimension | 3.780' L x 1.272' W x 1.055' H (96.00mm x 32.30mm x 26.80mm) |
| Størrelse | 16A |
| Serie | GWconnect |
| Pakke | Bulk |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 125°C |
| Lås Placering | Locking Clip (1) on Base Bottom |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Ingress Protection | IP66 - Dust Tight, Water Resistant |
| Boligmateriale | Aluminum Alloy, Die Cast |
| Boligafslutningen | Powder Coated |
| Husets farve | - |
| Funktioner | - |
| Tilslutningstype | Base - Panel Mount |
| Basisproduktnummer | 093601 |




16A HE SURF.HOUS. W/COV 1LEV M25
16A HE SURF.HOUS. W/COV 1LEV PG1
16A HE HOOD 2PGS T/E M20
16A HE BULK.HOUS. W/COV 1LEV
16A HE SURF.HOUS. W/COV 1LEV PG1
HOOD TOP ENTRY
CONN HOOD TOP ENTRY SZ16A M25
STD SURFACE MOUNTING HSG 66X16,
16A HE SURF.HOUS. W/COV 1LEV PG2
16A EMC HOOD 2PGS T/E M25
CONN BASE W/CVR SIDE SZ16A PG21
16A EMC BULK.HOUS. 1LEV
16A HE BULK.HOUS. 1LEV
CONN BASE W/COVER SIDE SZ16A
16A EMC HOOD 2PGS T/E M20
16A HE HOOD 2PGS T/E M25
16A HE SURF.HOUS. W/COV 1LEV PG2
CONN BASE W/CVR SIDE SZ16A PG16
CONN BASE W/CVR SIDE SZ16A PG21
CONN BASE W/CVR SIDE SZ16A PG16
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler






2024-09-18
2024-09-10
2025-01-27
2024-06-06
0936012157Molex |
Antal*
|
Målpris (USD)
|