Dansk
| Varenummer: | 0936011162 |
|---|---|
| Producent / Mærke: | Affinity Medical Technologies - Molex |
| Del af beskrivelsen.: | BULKHEAD MOUNTING HOUSING |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $22.9163 |
| 10+ | $19.8232 |
| 100+ | $16.9739 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Trådstørrelse | - |
| Stil | Bottom Entry |
| Størrelse / Dimension | 3.189" L x 1.272" W x 1.055" H (81.00mm x 32.30mm x 26.80mm) |
| Størrelse | 10A |
| Serie | GWconnect |
| Pakke | Bulk |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 125°C |
| Lås Placering | Locking Clip (1) on Base Bottom |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Ingress Protection | IP66 - Dust Tight, Water Resistant |
| Boligmateriale | Aluminum Alloy, Die Cast |
| Boligafslutningen | Powder Coated |
| Husets farve | - |
| Funktioner | - |
| Tilslutningstype | Base - Panel Mount |
| Basisproduktnummer | 093601 |




10A HE HOOD 2PGS T/E M20
CONN BASE W/CVR SIDE SZ10A PG21
CONN BASE W/CVR SIDE SZ10A PG21
CONN HOOD TOP ENTRY SZ10A M25
CONN BASE W/CVR SIDE SZ10A PG16
10A HE BULK.HOUS. 1LEV
10A EMC BULK.HOUS. 1LEV
10A HE HOOD 2PGS T/E M25
10A HE SURF.HOUS. W/COV 1LEV PG2
STD SURFACE MOUNTING HSG 49X16,
10A HE SURF.HOUS. W/COV 1LEV PG2
10A EMC HOOD 2PGS T/E M25
HOOD TOP ENTRY M20
10A HE SURF.HOUS. W/COV 1LEV PG1
CONN BASE W/CVR BOTTOM SZ10A
10A HE SURF.HOUS. W/COV 1LEV M25
10A HE BULK.HOUS. W/COV 1LEV
10A HE SURF.HOUS. W/COV 1LEV PG1
CONN BASE W/CVR SIDE SZ10A PG16
10A EMC HOOD 2PGS T/E M20
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler







2025-02-27
2023-12-20
2025-01-25
2024-09-18
0936011162Molex |
Antal*
|
Målpris (USD)
|