Dansk
| Varenummer: | MT9P006I12STCU-DP |
|---|---|
| Producent / Mærke: | AMI Semiconductor/onsemi |
| Del af beskrivelsen.: | SENSOR IMAGE |
| Dataark: |
|
| RoHs Status: | |
| Betaling: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Forsendelsesmåde: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Del: |
Ship From: Hong Kong
| Antal | Pris per stk |
|---|---|
| 1+ | $16.6157 |
Online RFQ -indsendelser: Hurtige svar, bedre priser!
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Spænding - Supply | 1.7V ~ 1.9V |
| Type | CMOS with Processor |
| Leverandør Device Package | 48-ILCC (10x10) |
| Serie | - |
| Pixelstørrelse | 2.2µm x 2.2µm |
| Pakke / tilfælde | 48-LCC |
| Produktattribut | Attributværdi |
|---|---|
| Pakke | Tray |
| Driftstemperatur | -30°C ~ 70°C (TJ) |
| Billeder i sekundet | 60 |
| Basisproduktnummer | MT9P006 |
| Aktiv Pixel Array | 2592H x 1944V |




MT9P006I12STCU-DP
Y-IC er en kvalitetsdistributør af onsemi brandprodukter, der leverer de bedste produkter og tjenester til kunderne.
MT9P006I12STCU-DP er et CMOS billedsensor med integreret processor. Det har en aktiv pixelmatrix på 2592H x 1944V med pixelstørrelse på 2,2μm x 2,2μm, hvilket muliggør billedoptagelse med høj opløsning op til 60 billeder pr. sekund.
CMOS billedsensor med integreret processor
Aktiv pixelmatrix på 2592H x 1944V
Pixelstørrelse på 2,2μm x 2,2μm
Op til 60 billeder pr. sekund
Højopløsnings billedoptagelse
Hurtig billedfrekvens for glidende video
Integreret processor for effektiv billedbehandling
Trayemballage
48-LCC (48-ILCC) pakke
Pakke størrelse: 10x10 mm
Driftsspænding: 1,7V til 1,9V
Understøtter driftstemperaturområdet -30°C til 70°C
MT9P006I12STCU-DP er i øjeblikket i en sidste købperiode. Der findes ækvivalente eller alternative modeller, såsom [liste over alternative modeller]. For mere information, kontakt venligst vores salgsteam via vores hjemmeside.
Digitalkameraer
Overvågningssystemer
Maskinsyn
Automotive anvendelser
Den mest autoritative datablad for MT9P006I12STCU-DP er tilgængeligt på vores hjemmeside. Vi anbefaler, at du downloader det for den mest opdaterede og detaljerede produktinformation.
Kunder anbefales at indhente tilbud via vores hjemmeside. Få et tilbud nu eller lær mere om dette produkt.
BOARD EVAL 5 MP 1/2.5" CIS HB
TI LQFP64
APTINA CLCC48
SENSOR IMAGE
MT9P006I12STCU Aptina
BOARD EVAL 5 MP 1/2.5" CIS HB
BOARD EVAL 5 MP 1/2.5" CIS HB
MT9P017D00STC APTINA
INTEGRATED CIRCUIT
MT9P001I12STC:B APTINA
SENSOR IMAGE VGA 5MP CMOS 48LCC
INTEGRATED CIRCUIT
BOARD EVAL 5 MP 1/2.5" CIS HB
BOARD EVAL 5 MP 1/3.2" CIS HB
SENSOR IMAGE VGA 5MP CMOS 48LCC
SENSOR IMAGE
BOARD EVAL 5 MP 1/3.2" CIS HB
BOARD EVAL 5 MP 1/2.5" CIS HB
BOARD EVAL 3 MP 1/4" SOC HB
2026-04-20
2026-04-17
2026-04-08
2026-03-31
2026-03-23
2026-03-20
2026-03-09
2026-03-04
2026-02-28
2026-02-03
2026-01-28
2026-01-19
2026-01-16
2026-01-09
2025-12-29
2025-12-25
2025-12-17
2025-12-10
2025-12-04
2025-11-25
2025-11-20
2025-11-11
2025-11-03
2025-10-30
2025-10-22
2025-10-16
2025-10-09
2025-09-28
2025-09-17
2025-09-09
2025-09-01
2025-08-25
2025-08-20
2025-07-03
2024-12-18
2023-06-21
2023-04-27
2022-07-01
2021-03-04
2020-09-10
2020-01-23
0 Artikler





2025-01-15
2025-05-08
2024-04-10
2025-07-16
MT9P006I12STCU-DPonsemi |
Antal*
|
Målpris (USD)
|